Cestujte, súťažte a vyhrajte navigáciu alebo kameru Mio

Vyhrajte navigáciu Mio Spirit 7500 LM alebo kameru Mio MiVue 658 Touch, ktorá v Anglicku získala prestížne ocenenie.

Mio Spirit 7500LM
ZDROJ | Mio

Ako súťažiť? Nafilmujte autentickú situáciu z ciest, ktorú nám nahráte na YouTube kanál Mio Česká republika a Slovensko, alebo pošlete na Facebook Mio Česká republika do 6. 5. 2016.

Mio MiVue 658 Touch
ZDROJ | Mio

Účastník, ktorý pošle najvyšší počet nafilmovaných videí, vyhrá Mio MiVue 658 Touch. Účastník, ktorý pošle najzábavnejšie video s najvyšším počtom vzhliadnutí, vyhrá Mio Spirit 7500 LM.

Podmienky súťaže

Zašlite autentické video z ciest. Nahrajte ho na YouTube kanál Mio Česká republika a Slovensko a pošlite nám správu na Facebook. V nasnímanom videu rozmažte pohybujúce sa objekty, registračné čísla áut a tváre osôb.

Ak sa vám video nepodarí upraviť, napíšte nám správu cez Facebook. Následne video nahrajte na YouTube kanál a budete zaradení do súťaže!

Video však nesmie zachytávať drastické zábery z dopravných nehôd a nesmie tiež odporovať politike sietí YouTube a Facebook.

O čo hráte? Detailný popis výhier

Mio Spirit 7500LM 02
ZDROJ | Mio

Mio Spirit 7500 LM
Navigácia Mio Spirit 7500 LM obsahuje doživotné aktualizácie máp, a tak sa už nikdy nebudete musieť starať o nové mapy, alebo zmeny v cestnej sieti. Mio Spirit 7500 LM vás bez zaváhanie povedie novými cestami aj na nové adresy, vrátane popisných a orientačných čisiel.

Navigácia Mio Spirit 7500 LM je vybavená najnovšou a najprepracovanejšou navigačnou technológiou. Vďaka pokročilej technológii IQRoutes a LearnMe Pro sa k cieľu vždy dostanete rýchlo a pohodlne.

Široký 5-palcový displej zobrazí o 32 % väčšiu plochu, ako klasické 4,3-palcové navigácie. Spirit 7500 LM ponúka vďaka väčšiemu displeju veľmi pohodlné ovládanie a nadštandardnú veľkosť zobrazených máp aj doplnkových informácií.

Mio MiVue 658 WIFI 02
ZDROJ | Mio

Mio MiVue 658 WiFi
Kamera Mio MiVue 658 WiFi získala prestížne ocenenie Sunday Times Driving. Je to váš osobný svedok na cestách. Kamera MiVue 658 s 2,5-palcovým dotykovým displejom, zabudovaným prijímačom GPS, možnosťou uloženia fotografie, smeru, rýchlosti i zemepisných súradníc a následnou synchronizáciou týchto údajov s Google mapami.

CESTUJTE. NAVIGUJTE. OBJAVUJTE. BAVTE SA. SÚŤAŽTE.

Komentáre k článku