CES 2015 | Vaše deti budú umývanie zubov milovať!

Grush Brush si totižto na pomoc zavolal nové technológie. Myslím, že dnes už množstvo malých detí má skúsenosti so smartfónmi, počítačmi a inými technologickými hračkami.

Grush Brush

Pod názvom Grush Brush sa totiž skrýva zubná kefka, ktorá je prepojená so zábavnými aplikáciami podobnými videohrám. Ako ich ovládate?

Grush Brush

Predsa samotnou kefkou, ktorá je so zariadením bezdrôtovo prepojená. Deti môžu zabíjať príšery ohrozujúce ich chrup, môžu lietať lietadlom alebo sa starať o virtuálne zvieratká.

Grush Brush

Zubná kefka Grush Brush však nie je len zábavným výdobytkom detí, je aj spoľahlivým pomocníkom rodičov. V rámci aplikácie zas oni majú k dispozícii kalendár, v ktorom je zaznamenané každé čistenie zubov vašich detí a takisto aj to, ako dobre si ich vyčistili. A ak máte veľmi starostlivého zubného lekára, ktorý chrup vašich detí berie zodpovedne, môžete mu cez túto aplikáciu poslať, ako sa vašim deťom darilo. A on to už posúdi a prípadne upozorní vaše deti, čo je potrebné zlepšiť.

Grush Brush

Tento výrobok bol prezentovaný na Consumer Electronics Show 2015 v Las Vegas. Myslíte, že zaujal zákazníkov? Kúpili by ste takúto zubnú kefku vašim deťom? Pokladáte to za užitočný produkt?

Foto: Grush Gamer, Wired

Komentáre k článku