CES 2015 | Dáte šancu BeeWi alebo radšej WeMo?

BeeWi – možno ste o tejto spoločnosti už počuli. Je to jedna z tých, ktorá sa podobne ako Belkin, pokúša, či v minulosti pokúšala o efektívnu automatizáciu  niektorých spotrebičov v domácnosti. Obe firmy sa zaoberajú výrobou rôznych bezdrôtových produktov, u Belkin to bola napríklad medzi populárnymi WeMo Home Automation.

BeeWi Home Automation platform

Na CES 2015 sa prezentovala s desiatimi produktmi, medzi ktoré patrili žiarovky, inteligentné a energeticky úsporné zástrčky, či rôzne teplomery a teplotné senzory.

Viac ukážiek produktov odprezentovaných firmou BeeWi v rámci CES 2015 si môžete pozrieť v galérii nižšie.

BeeWi Home Automation platform

Ovládanie všetkých produktov, podobne ako u Belkin WeMo, funguje prostredníctvom mobilnej aplikácie a radom modulárnych senzorov a trackerov. BeeWi aplikácia je kľúčovým softvérom k ovládaniu celej platformy. Funguje na iOS, Android aj na Windows Phone. Všetky senzory a trackery týchto produktov sú vybavené Bluetooth 4.0.

BeeWi Home Automation platform

Platforma BeeWi je zatiaľ dostupná v Európe, Kanade a v časti Južnej Ameriky. Firma oznámila, že je pripravená doraziť aj na ostatné územie Ameriky, samozrejme, vrátane USA. Momentálne však hľadá partnerov pre distribúciu.

Foto: Engadget

Komentáre k článku