CES 2015 | Anova a sous vide? Tak to ide zaručene dokopy!

Medzi ne patria napríklad aj výrobky od firmy Anova, napr. Anova Precision Cooker, Anova Precision Cooker Pro alebo Anova One. Na CES 2015 nám predstavili ďalší produkt z rady kuchynských pomocníkov, tento sa volá Anova Touch. Výrobky od Anova patria medzi tých kuchynských špecialistov, ktorý slúžia na prípravu tzv. sous vide pokrmov – jedla, ktoré je pripravené zo surovín zabalených vo vákuu a zohrievaných pri rovnomernej teplote tak, aby jednotlivé pokrmy dosiahli netradičné chute a konzistencie.

Anova Touch

Anova Touch, sous vide varič, môžete ovládať prostredníctvom aplikácie a pripojenia WiFi. Aj keď Anova Touch nie je prvým, kto aplikoval do tohto druhu variča WiFi, Michael Tankenoff hovorí, že tento dotykový „bude stále najlepší sous vide varičom pre kuchárov v domácnosti“. Už nemusíte byť doma, aby ste si pripravili jedlo. Teplotu varenia nastavíte cez aplikáciu, keď ste ďaleko od domova, či už v škole alebo práci.

Anova

Kedy príde Anova Touch na trh? Tankenoff, majiteľ firmy, nám túto informáciu neprezradil. Cenu tohto produktu taktiež ešte určí. Dozvedeli sme sa však, že sa výrobku Anova Touch dočkáme niekedy v priebehu tohto roku.

Foto: Anova

Komentáre k článku