CES 2014 | Mo-Fi prinesie Hi-Fi kvalitu zvuku aj do slúchadiel pre mobily

Ak sa nadšenca Hi-Fi spýtate aké slúchadlá by vám odporučil k vášmu smartfónu, asi vás poženie kade ľahšie. Hi-Fi slúchadlá sa jednoducho nehodia ku kvalitatívne slabším výstupom smartfónov a smartfóny na druhú stranu ani nie sú schopné „utiahnuť“ energeticky náročne Hi-Fi slúchadlá.

Blue Microphones Mo-Fi

Všetko sa však chystá zmeniť spoločnosť Blue Microphones (Blue), ktorá počas CES 2014 dovolila návštevníkom nahliadnuť na pripravovaný projekt s názvom Mo-Fi, ktorý by mal byť revolúciou medzi slúchadlami k mobilným telefónom. Podľa Blue súčasný vývoj stavia kompaktnosť nad kvalitu reprodukcie. V podstate by nová kategória slúchadiel Mo-Fi mala priniesť Hi-Fi kvalitu aj na mobilné zariadenia. Bohužiaľ táto informácia je jediná, ktorú spoločnosť počas výstavy uviedla. To aké budú nové Mo-Fi slúchadlá a čo to bude znamenať pre používateľov uvidíme až po ich predstavení. Ak vám táto téma zaujíma môžete sa zaregistrovať na tejto stránke a ako prvý dostanete informácie o novinkách na poli Mo-Fi.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy CES 2014 ďakujeme operátorovi O2, ktorý hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX.

Foto: Blue Microphones

Komentáre k článku