CES 2014 | Garmin má novú 7“ navigáciu aj s bezdrôtovou kamerou

Garmin nüvi 2798LMT

Garmin ešte stále nezanevrel na navigácie. Počas výstavy CES 2014 totiž predstavil svoj najnovší prírastok v podobe modelu nüvi 2798LMT. Novinka prináša 7“ displej a ako prvá ponúka aj bezdrôtovú cúvaciu kameru, ktorú môžete pripevniť na zadnú časť vášho auta a mať vždy prehľad o tom, čo sa za vami deje. Kamera je ovládaná pomocou samostatného tlačidla priamo na navigácii.

GPS navigácia Garmin nüvi 2798LMT okrem toho prináša najmodernejšie navigačné funkcie ako napríklad ovládanie hlasom, celoživotný prístup k informáciám o dopravnej situácii a aktuálnym mapám, aktívneho sprievodcu jazdných pruhov Active Lane Guidance a samozrejme aj funkciu Garmin Real Directions, ktorá na základe viditeľných orientačných prvkov pomáha v jednoduchej navigácii. Garmin neuviedol kedy môžeme novú navigáciu očakávať v predaji, ale jej predajná cena je pre americký trh stanovená na 399,99 USD.

Garmin nüvi 2798LMT

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy CES 2014 ďakujeme operátorovi O2, ktorý hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX.

Foto: Garmin, TECHBOX

Komentáre k článku