Centr, by Chris Hemsworth – trénujte, jedzte a meditujte ako Thor

Chris Hemsworth, ktorý je vďaka superhrdinským filmom od Marvelu známejší ako Thor, vytvoril svoju vlastnú fitness aplikáciu s názvom Centr. Vyjde vás však poriadne draho.

Aplikáciu Centr si môžete stiahnuť z obchodu App Store pre iOS celkom bezplatne. Už v prvých sekundách po spustení sa vás však aplikácia opýta, či za ňu chcete platiť 16,99 eur mesačne, 39,99 eur každé tri mesiace alebo 101,99 eur každý rok. V každom prípade máte k dispozícii 7-dňové bezplatné testovacie obdobie. Čo vlastne za takúto investíciu dostanete?

Chris Hemsworth si pri tvorbe aplikácie zavolal niekoľkých svetových odborníkov, aby do aplikácie nahrali svoje cvičebné rutiny, recepty a meditačné cvičenia, ktoré údajne využíva aj sám Chris. V jednej aplikácii by ste tak mali nájsť všetky informácie a podklady pre to, aby ste sa dostali do najlepšej formy po fyzickej i psychickej stránke.

Pozrite siBFT – Bear Focus Timer vás donúti sústrediť sa na prácu

Po vyplnení úvodného dotazníka vám aplikácia vytvorí plán, ktorý obsahuje všetky tri spomínané zložky sebazdokonaľovania. Pri cvičení sa môžete oprieť o inštruktážne videá, pri receptoch nájdete všetky potrebné informácie k príprave jedál a pri meditácii stačí počúvať nahrávky a nasledovať pokyny v nich.

Recepty obsahujú aj zoznam ingrediencií, ktoré si môžete pridať do nákupného zoznamu, čo vám uľahčí dodržiavanie stravovacieho plánu. Aplikácia okrem toho obsahuje aj blogové články, ktoré vás namotivujú a naučia správne postupy pri cvičení alebo varení.

Oplatí sa teda do aplikácie investovať? Na jednej strane Centr po obsahovej stránke plní svoje sľuby, no na druhej strane podobný obsah nájdete aj v mnohých bezplatných aplikáciách, akurát nie „pod jednou strechou“. Každopádne by neuškodilo, ak by pri tak vysokej cene tvorcovia aplikácie poskytli aspoň dvojnásobne dlhú skúšobnú dobu.

Centr, by Chris Hemsworth75%

Veľkosť:
167.6 MB
Platforma:
iOS 11.2 aleno novší
Cena:
0,00 €

Centr, by Chris Hemsworth je fitness aplikácia, ktorá vám za pomerne vysoký mesačný poplatok poskytne na mieru šitý cvičebný, stravovací a meditačný plán, ktorým sa dostanete do najlepšej fyzickej i psychickej formy.

Komentáre k článku