Cenovo dostupné slúchadlá od Philipsu sú teraz ešte lacnejšie, až o 63 %!

ZDROJ | Philips

Plne bezdrôtové slúchadlá vás už dnes nemusia stáť stovky a niekedy ani desiatky eur. Dôkazom toho sú slúchadlá Philips TAT2205RD, ktorých cena od vydania medzičasom klesla o 63 % na príjemných 23,99 €!

V redakcii si už ani nevieme predstaviť, že by sme si k našim smartfónom alebo počítačom pripájali klasické káblové slúchadlá. Prečo by aj? Plne bezdrôtové slúchadlá bez otravných a večne zamotaných káblov už dnes kúpite doslova za pár eur. Ani tie najlacnejšie vás pritom nemusia sklamať kvalitou zvuku.

Cenovo dostupné modely už pritom nájdete aj v portfóliu renomovaných výrobcov, medzi ktorých sa radí aj Philips. Šikovný model Philips TAT2205RD pôvodne vydaný s odporúčanou cenou 65,90 € teraz navyše kúpite už o viac ako 60 % lacnejšie, v slovenských e-shopoch dokonca už od 23,99 €.

ZDROJ | Philips

Za túto cenu vám vybraný model ponúkne 4 hodiny počúvania hudby na jedno nabitie, resp. až 12 hodín, ak ich medzitým budete dobíjať v prenosnom puzdre. To mimochodom nabijete pomocou moderného portu USB-C. Na získanie ďalšej hodiny prehrávania hudby vám ich postačí nabíjať len 15 minút.

Slúchadlá potešia aj odolnosťou voči potu a vode podľa certifikácie IPX4, vďaka čomu sa hodia aj na šport, či bezstarostné nosenie v daždi. Pomocou tlačidla na slúchadle si prostredníctvom nich navyše môžete aktivovať aj hlasové ovládanie Google Assistant či Siri od Apple.

ZDROJ | Philips

Podpora hlasových asistentov je dobrou indíciou, že slúchadlá disponujú aj v stavanými mikrofónmi, vďaka čomu sa hodia napr. aj na videohovory. O samotné vykreslenie zvuku sa postarajú 6-mm neodymové reproduktory, pri ktorých výrobca sľubuje vynikajúci zvuk za každých okolností.

Aktuálne ceny týchto slúchadiel nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku