Časopis TECHBOX si kúpite už aj v Martinus.sk!

Rok 2018 je plný zmien a noviniek. Jednou z nich je, že do predaja sa dostalo úplne nové vydanie exkluzívneho tech magazínu TECHBOX. Ďalšou sú rozširujúce sa možnosti jeho zakúpenia.

Niektorí z vás si po každé nové vydanie časopisu TECHBOX radi zájdu do svojho novinového stánku, aby si ho tam zakúpili. Mnohí využívate možnosť objednania predplatného, a tak zakaždým, niekoľko dní po vydaní aktuálneho čísla, si časopis nájdete vo svojej poštovej schránke.

No aby sme k vám boli ešte bližšie a aby ste mali na výber viac možností, ako si náš exkluzívny technologický časopis zadovážiť, máme pre vás dobrú správu. Teraz pred Vianocami ju istotne oceníte.

ZDROJ | Martinus.sk

Najnovšie si časopis TECHBOX môžete objednať už aj v známom a obľúbenom internetovom kníhkupectve Martinus.sk. K dispozícii máte aktuálne vydanie TECHBOX jeseň 2018. Avšak, to nie je všetko.

Je totiž pre vás pripravené aj prekvapenie v podobe darčeka. Ak si teraz v ineternetovom kníhkupectve Martinus.sk objednáte časopis TECHBOX, dostanete za 3,99 € dva časopisy za cenu jedného. Zdarma vám totiž bude pribalené aj vydanie TECHBOX jar 2018.

ZDROJ | Martinus.sk

Vážime si vás, našich čitateľov, preto sa snažíme stále napredovať. Netýka sa to len obsahu, ktorý vám na stránkach technologického portálu TECHBOX.sk a exkluzívneho tech magazínu TECHBOX prinášame, ale aj toho, aby sme si ľahšie nachádzali cestu k sebe navzájom.

Želáme vám príjemné a ničím nerušené čítanie.

ZdrojMartinus.sk

Komentáre k článku