Časopis TECHBOX je dostupný aj v predajniach mobilonline.sk

ZDROJ | mobilonline.sk

Jar priniesla, okrem iného, aj najnovšie vydanie nášho časopisu, tentoraz s označením TECHBOX jar 2019. Čo všetko prináša?

Nové vydanie má opäť až 180 strán najpútavejšieho obsahu, aký sme za posledné mesiace vytvorili. Navyše sa nám podarilo rozprávať s ďalším mega úspešným Slovákom, Pavlom Lančaričom z Orangeu.

Aj na stránkach nového vydania časopisu TECHBOX nájdete množstvo pútavého čítania, ako napríklad reportáže, recenzie, aktuálne témy a mnoho iného. Avšak všetka naša snaha by bola márna, ak by sa tento exkluzívny technologický magazín nedostal do rúk vám, čitateľom.

ZDROJ | mobilonline.sk

Preto neustále zkvalitňujeme a rozširujeme možnosti, aby bol časopis TECHBOX pre vás čo najdostupnejší. Preto aj aktuálne vydanie TECHBOX jar 2019 nájdete ako na stránke internetového obchodu mobilonline.sk, tak aj na pultoch viac ako štyridsiatich kamenných predajní siete mobilonline.sk.

ZDROJ | mobilonline.sk

Pri kúpe nového mobilu či príslušenstva k nemu si v ktorejkoľvek z predajní môžete časopis TECHBOX nie len prelistovať, ale rovno aj zakúpiť. Dostupný je pre každého za cenu 3,99 €.

ZDROJ | mobilonline.sk

Veríme, že nový TECHBOX bude pre vás výnimočným čítaním a aj vďaka mobilonline.sk si k vám nájde cestu. Ďakujeme za vašu priazeň.

Komentáre k článku