Casio Edifice EQB600 – krásne hodinky so svetovým časom

Analógové hodinky ešte nevymreli a dokazuje to aj spoločnosť Casio. Ich nové Casio Edifice EQB600 vám ukážu správny čas, nech ste kdekoľvek na na Zemi.

Hodinky disponujú technológiou 3D Globe Dial, ktorá vám ukazuje na malej zemeguli polohu podľa krajiny, kde sa nachádzate. Zároveň hodinky ukazujú presný čas v krajine, kde práve ste. Na stránke výrobcu uvádzajú podporu až pre 300 miest po celom svete.

Casio Edifice EQB6004

Ide o zaujímavý a inovatívny spôsob zobrazovania svetového času. Jedinou nevýhodou je, že hodinky Casio musia byť pripojené k smartfónu cez Bluetooth, aby vedeli upresniť konkrétny čas.

Casio Edifice EQB6002
ZDROJ | Casio

Okrem prepojenia hodiniek so smartfónom, budú mať Casio Edifice EQB600 funkciu Dual Time, v rámci ktorej si môžete prepínať medzi aktuálnym časom v zahraničí a časom doma.

Casio Edifice EQB6003
ZDROJ | Casio

Tiež sa budú hodinky vedieť dobíjať pomocou technológie Tough Solar, kedy aj svetlo z lampy bude premieňané na energiu, ktorá ich bude poháňať.

Casio Edifice EQB6001
ZDROJ | Casio

Napriek tomu, že ide o veľmi zaujímavý nápad, nevýhodou stále ostáva pripojenie na internet k aplikácií kvôli presnosti času. Dajú sa kúpiť už teraz za cenu 500 dolárov.

https://www.youtube.com/watch?v=ipeMMYa-s5g

ZdrojCasio

Komentáre k článku