Cascable Pro Webcam vytvorí z foťáku profi webkameru, nebude to ale zadarmo

ZDROJ | Cascable

Švédska spoločnosť Cascable u nás pozná asi iba málokto, no vo svete sa o nej začína hovoriť aj vďaka súčasnej situácii okolo práce z domu. Cascable Pro Webcam je totiž aplikácia macOS, ktorá premení takmer akýkoľvek digitálny fotoaparát na špičkovú webkameru.

Pozrite siCanon premieňa svoje fotoaparáty na top-end webkamery, stačí aplikácia

ZDROJ | Cascable

Apple je známe tým, že neznáša sefie a videohovory, veď prečo inak by dlhé roky dávalo do notebookov za tisíce eur obyčajnú webkameru s HD rozlíšením? Spoločnosť Cascable má ale jedno šikovné riešenie – aplikáciu Pro Webcam, ktorá premení niektorý z pár tucta digitálnych fotoaparátov na profi webkameru.

ZDROJ | Cascable

Aplikácia pritom komunikuje s fotoaparátom buď pomocou USB kábla, alebo pomocou Wi-Fi. Cascable Pro Webcam podporuje 189 najrôznejších modelov fotoaparátov od najväčších výrobcov v prípade Wi-Fi a prakticky so všetkými súšasnými digitálnymi fotoaparátmi, ktoré majú USB pripojenie pre USB spojenie.

Čo sa aplikácií týka, Cascable Pro Webcam podporuje Google Chrome, Microsoft Edge a Teams, OBS Studio, QuickTime Player, Skype a Zoom.

ZDROJ | Cascable

Navyše v súčasnosti je aj vďaka tomu, že je aplikácia v beta verzii so zľavou 25%, teda stojí 36 €. Na vyskúšanie si ale aplikáciu môžete stiahnuť a vyskúšať, no trial verzia je obmedzená na 2 minúty využívania spojenia s fotoaparátom. Prípadne môžete skúšiť platenú verziu s 30-dňovou garanciou vrátenia peňazí.

ZDROJ | Cascable

ZdrojCascable

Komentáre k článku