Bultaco Brinco Bikes – vybláznite sa ekologicky

ZDROJ | Bultaco

Nie len bicykle a autá môžu jazdiť na elektro-pohon. Po elektrickom pohone pokukujú aj crossové motorky. Privítajte Bultaco Brinco Bikes.

https://www.youtube.com/watch?v=j_lN3PIA1hU

Ide o crossové motorky, ktoré však majú pedále ako bicykel. V prípade potreby teda môžete motorke aj dopomáhať. Jedná sa tak o akúsi kombináciu medzi motorokou a horským bicyklom.

Všetky Bultaco Brinco motorky majú tri jazdné módy. Podobne ako u elektro-bicyklov sú to: Eco (dojazd 100 km), Tour (dojazd 75 km) a Sport (dojazd 50 km). Každý mód znamená inú formu dopomáhania elektro-motora.

Každá motorka má v stredovom ráme zabudovanú lítiovú batériu, ktorá sa dobíja tri hodiny. Zaujímavosťou je možnosť pripojenia na smartfón cez Bluetooth. Podporované sú systémy iOS a Android.

Bultaco Brinco Bikes prichádzajú v štyroch rozdielnych spracovaniach. Poďme si ich bližšie predstaviť.

Brinco R

Cena: 4 867 euro

Najšportovejšia zo štyroch motoriek, s ktorou si zajazdíte iba na súkromných a nie oficiálnych cestách. Brinco R model je dostupný v modrej a červenej farbe.

bultaco-brinco-r-800x500
ZDROJ | Bultaco

Maximálna rýchlosť modelu R je 60 km/h. Hmotnosť motorky je 39 kilogramov.

Brinco RE

Cena: 5 310 euro

Narozdiel od modelu R, model RE môžete vziať aj na verejné cesty, no zároveň sa svojimi športovými vlastnosťami vyrovná modelu Brinco R. Na modeli Brinco RE nájdete napríklad spätné zrkadlo, ktoré patrí do povinnej výbavy pri motorkách, ktoré chcete vziať na cestu. Farebné kombinácie sú opäť červená a modrá, no dizajnovo na motorke veľké rozdiely nenájdete.

brinco_re_bl_ld_0001
ZDROJ | Bultaco

Maximálna rýchlosť modelu je však 45 km/h. Hmotnosť je 42,26 kilogramov.

Pozrite siGreyp G12H – najvýkonnejší elektrobicykel na svete

Brinco C

Cena: 5 310 euro

Pre tretí model je charakteristické, že je určený primárne na off-road cesty, no môžete na motorke jazdiť aj po oficiálnych komunikáciách. Neponúka športové vlastnosti ako predchádzajúce modely, ale skôr je zameraný na viac pohodlnú jazdu, keďže má nižšie položené sedadlo.

brincoc-verde
ZDROJ | Bultaco

Farebne sa odlišuje práve zelenou farbou. Rýchlosť modelu je 45 km/h a hmotnosť 42,26 kilogramov.

Pozrite siMotorkári pozor! WOOLF náramok vám ušetrí peniaze

Brinco S

Cena: 5 421 euro

Pravdepodobne najkrajší, ale aj najdrahší model, ktorý je určený do mesta. Pri modeli S je na prvom mieste pohodlie. O to sa bude starať nízke pohodlné sedadlo a cestné pneumatiky.

brinco_s_wh_ld_ret
ZDROJ | Bultaco

Farebne bude dostupný v štýlovej bielej a čiernej. Rýchlosť modelu je  opäť 45 km/h a hmotnosť je 42,26 kilogramov.

Tak ako, vybrali ste si ten svoj model? Všetky štyri motorky sa síce podobajú, no každá je špecifická niečím iným. Okrem prvej, môžete všetky vziať na oficiálne komunikácie.

Nie sú síce najlacnejšie, no na druhej strane budete jazdiť ekologicky.

brincos-negro
ZDROJ | Bultaco

ZdrojBultaco

Komentáre k článku