Bude Vivo Xplay7 prvý smartfón s 10 GB RAM pamäťou?

ZDROJ | Fone Arena/Weibo

Po tom, čo sa ešte na jeseň minulého roka objavili na internete prvé rendery údajného pripravovaného smartfónu Vivo Xplay7, hovorilo sa o pamäti RAM vo veľkosti 8 GB. Možno však bude všetko inak.

Pozrite siVivo X20 Plus UD – prvý smartfón s čítačkou odtlačkov v displeji

Najnovšie uniknuté informácie prezrádzajú, že Vivo Xplay7 zrejme prekoná operačnou pamäťou všetky doterajšie vlajkové lode. Pochopiteľne, ešte stále sa bavíme o nepotrvdených únikoch. Avšak neraz sa v konečnom dôsledku takéto informácie nakoniec potvrdili.

ZDROJ | Weibo

Ak teda sa ako pravdivé ukáže, čo zverejnili niektorí užívatelia čínskej siete Weibo, a čo sa následne šíri internetom, tento smartfón by mal byť v konfigurácii s 10 GB pamäťou RAM, pričom vnútorný priestor by mal disponovať veľkosťou buď 256 GB alebo 512 GB.

Pozrite siVivo V7 s 24 Mpx selfie foťákom predstavený

ZDROJ | Fone Arena/Weibo

Je pochopiteľné, keďže pôjde o top model výrobcu, že pohonnou jednotkou bude najnovší procesor Snapdragon 845. Nie je síce isté, akej veľkosti by mal byť 4K OLED displej, no zaberať má až 92,9 % prednej strany. Z toho vyplýva, že po vzore nedávno predstaveného Vivo X20 Plus UD, by mal mať aj Xplay7 snímač odtlačkov prstov pod displejom.

ZDROJ | Fone Arena/Weibo

Pod dvojicou optík, s možnosťou 4-násobného optického priblíženia, majú byť snímače Sony IMX. V každom prípade najzaujímavejším parametrom toho smartfónu je práve na začiatku zmienená pamäť RAM. Keďže už dávno sú dostupné telefóny s veľkosťou 8 GB, napríklad ASUS ZenFone AR, OnePlus 5 i OnePlus 5T alebo Xiaomi Mi Mix 2, je len otázkou času, kedy sa objavia zariadenia s RAM ešte o 2 GB väčšou. Možno prvým z nich bude práve Vivo Xplay7.

ZdrojFone Arena

Komentáre k článku