Bude stačiť hodinkám Huami Amazfit Ares robustný vzhľad a 2-týždňová výdrž?

ZDROJ | Huami

Podznačka Xiaomi je vo forme. Chrlí nové smarthodinky ako na bežiacom páse. Ich posledný počin je pomerne originálny, aspoň čo sa týka dizajnu. Spoločnosť Huami im dala meno Amazfit Ares, tradične dobrú cenu a perfektnú výdrž na jedno nabitie.

Inteligentné hodinky sú zamerané na šport, dokážu sledovať až 70 športových aktivít a analyzovať výkon pomocou platformy Firstbeat. Samozrejme, nechýba im GPS, zobrazovanie notifikácií a podpora bežných funkcií, ako je kalendár, budík a podobne.

Pozrite siHuami Amazfit GTS berú vietor z plachiet Apple Watch 4

Huami Amazfit Ares majú štvorhranný 1,28-palcový farebný dotykový displej s rozlíšením 176 x 176 pixlov. Chrániť ho bude Gorilla Glass 3. Smarthodinky sú vyrobené z polykarbonátu, vodotesnosť zaručujú do 5 ATM a pýšia sa hmotnosťou len 48 gramov.

ZDROJ | Huami

Novinke nechýba biometrický PPG optický snímač srdcového tepu Biotracker a funkcia monitoringu spánku. Spárovať ich môžete s OS Android od 5.0 a iOS 10 a vyšším.

Pozrite siHuami má hi-tech masku na tvár, samodezinfikuje sa a rozumie si s Face ID

O výkon sa stará batéria s kapacitou 200 mAh, podľa slov výrobcu má zabezpečiť výdrž až na dva týždne. V prípade extrému, ak si vypnete Bluetooth a sledovanie srdcového tepu, to môže byť až 90 dní. Hodinky sa nabíjajú pomocou bezdrôtovej magnetickej nabíjačky.

ZDROJ | Huami

Huami Amazfit Ares sa začnú predávať v Číne od 1. júla za 499 jüanov (zhruba 70 $), k dispozícii budú v čiernej, alebo armádnej zelenej farbe.

ZdrojTmall,GSMArena

Komentáre k článku