Bowers & Wilkins v rámci prémiového radu P ponúkajú aj slúchadlá pre športovcov

ZDROJ | bowerswilkins.com

Nový prémiový rad P, spoločnosti Bowers & Wilkins, počíta náušné slúchadlá PX7 a PX5, ale aj bezdrôtové štuple s ANC PI3 a PI4. Tie sú určené pre aktívnych ľudí.

Bowers & Wilkins príjemne prekvapili, keď predstavili nový prémiový rad slúchadiel P, ktorý zahŕňa hneď štyri modely slúchadiel. Náušné PX7 a PX5, sme vám už predstavili v článku Bowers & Wilkins predstavili nový prémiový rad P s ANC. Dnes sa pozrieme na ostatné dva modely PI3 a PI4.

ZDROJ | bowerswilkins.com

Model PI4 majú konštrukciu štupľov, no sú spojené s nákrčným pásom, aby ste sa pri športe cítili pohodlnejšie. Použité materiály majú byť príjemne mäkké zároveň dostatočne odolné. PI4 ponúkajú dvojicu 14 milimetrových driverov, frekvenčný rozsah je 10 Hz až 30 kHZ. Podľa výrobcu si doslova zamilujete ich zvuk, nakoľko slúchadlá navrhovali inžinieri, ktorí stoja za reproduktormi 800 Diamond Series. Nechýba ani nový aptX kodek.

ZDROJ | bowerswilkins.com

Pre takmer celú novú sériu je spoločnou charakteristikou ANC, teda potlačenie okolitých ruchov. Nechýba ani v prípade PI4. O túto funkciu sa tu starajú dva mikrofóny, ďalšie dva slúžia na telefonovanie. Podporené sú technológiou Clear Voice Communicattion. Nechýba však ani Ambient Pass-Through.

ZDROJ | bowerswilkins.com

Batéria podľa výrobcu na jedno nabitie vydrží 12 hodín, s aktívnym ANC 10 hodín. Vďaka funkcii rýchlo nabíjania získate po 15 minútach na kábli ďalšie 3 hodiny hrania. Slúchadlá sú vybavené USB-C portom. PI4 komunikujú so zdrojom hudby cez Bluetooth 5.0. Váha slúchadiel je 40 gramov.

Nechýba funkcia automatického spustenia a zastavenia hudby po tom, čo slúchadlá vyberiete z uší. Štuple sa však musia spojiť magnetom, ktoré umiestneným na ich chrbte. Ovládacie prvky sú v nákrčnom páse. Bowers & Wilkins PI4 sú v ponuke v čiernej, zlatej a striebornej farbe za 299,99 amerických dolárov na oficiálnej stránke výrobcu.

ZDROJ | bowerswilkins.com

O triedu nižší model PI3 má rovnakú konštrukciu, no je o 9 gramov ľahší. Vážia teda 31 gramov. Drivery majú v tomto prípade priemer 9,2 milimetrov a je tu len jeden mikrofón na telefonovanie. Okolité potlačenie ruchov je len pasívne.

Frekvenčný rozsah je 10 Hz až 30 kHZ, batéria najedno nabitie vydrží solídnych 8 hodín hrania. Ak dáte nabíjať PI3 na 15 minút, získate ďalšie dve hodiny hrania. Aj pri tomto modeli je použitý Bluetooth 5.0 a technológia s magnetickými chrbátikmi. Farebná ponuka Bowers & Wilkins PI3 ponúka vesmírnu šedú, modrú a zlatú. Cena na stránke výrobcu je 199,99 amerických dolárov.

 

Zdrojbowerswilkins.com

Komentáre k článku