Bowers & Wilkins predstavili nový prémiový rad P s ANC

ZDROJ | Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins uviedli na trh úplne nový rad bezdrôtových slúchadiel P. V ponuke sú modely do uší, teda štuple, a prémiové modely PX7 a PX5, ktoré sú náušné.

Najvyšším modelom celého radu je model PX7 s aktívnym potlačením okolitého ruchu. Náušné mušle pokrývajú celé ucho, aby sa dosiahol efekt pasívneho potlačenia okolitého ruchu. Veľkosť konštrukcie dovolila výrobcovi použiť 43,6 milimetrové drivery, ktoré sú vôbec najväčšie z ponuky slúchadiel Bowers & Wilkins.

ZDROJ | Bowers & Wilkins

PX7 sú vybavené konektorom USB-C. Slúchadlá na jedno plné nabitie vydržia nepretržite hrať 30 hodín. Nechýba technológia rýchlo nabíjania, vďaka ktorej za 15 minút nabíjania získate ďalších približne 5 hodín hrania. Všetky tieto údaje sú špecifiká, ktoré udáva výrobca.

ZDROJ | Bowers & Wilkins

Náhlavný pás je vyrobený z kompozitného materiálu z uhlíkových vlákien, aby sa dosiahla čo najvyššia pevnosť. Náušné mušle sú zo syntetického materiálu, ktorý sa má postarať o pohodlie, dostatočne zvukové tesnenie, o to aby pri pri pohybe mušle nepraskali a z časového hľadiska má byť vysoko odolný a farbostály.

ZDROJ | Bowers & Wilkins

Z dnes už bežných smart funkcií nechýbajú senzory, ktoré spustia alebo zastavia hudbu, po tom čo si slúchadlá nasadíte na uši, alebo ich zložíte. Všetky modely z nového radu P si rozumejú s aplikáciou Bowers & Wilkins Headphone pre iOS, ktorá umožní celý rad nastavení a personalizácie zvuku. Nechýba ani ovládanie ANC, či nastavenie citlivosti spomínaných senzorov na automatické spustenie a vypnutie zvuku. Model PX7 je vo farebnej ponuke Space Gray a Silver za cenu 399 amerických dolárov alebo 350 libier.

ZDROJ | Bowers & Wilkins

O triedu nižší model PX5 je rovnako vybavený aktívnym potlačením okolitého ruchu. „Päťky“ do veľkej miery kopírujú najvyšší model a rovnako ponúkajú celú plejádu podobných vlastností, avšak, v menšej a ľahšej konštrukcií. Drivery majú 35 milimetrov.

ZDROJ | Bowers & Wilkins

ANC sa tu chváli prácou s podporou šiestich mikrofónov, ktoré od okolitého hluku izolujú nie len počas počúvania hudby, ale aj počas telefonovania. Batéria by na jedno nabitie mala vydržať 25 hodín hrania, nechýba automatické zapínanie a vypínanie zvuku pri nasadení a odložení slúchadiel. Bowers & Wilkins PX5 sú v ponuke vo farbách Space Gray a modrá za cenu 299 dolárov alebo 250 libier.

Zdrojbowerswilkins.com

Komentáre k článku