Bosebuild Speaker Cube – reproduktor, ktorý si postavíte sami

ZDROJ | BOSEbuild

Máte radi stavebnice a kreatívne produkty? Potom je Bosebuild Speaker Cube niečo pre vás. Veď kto by si nechcel postaviť vlastný vysnívaný Bose reproduktor.

https://www.youtube.com/watch?v=GnAJbe3wbkc

Táto novinka od zvukových fajnšmekrov Bose určite zaujala svojim kreatívnym nápadom. Ten zaujme hlavne deti, ktoré sa tým aj niečo naučia.

Vzdelávací koncept produktu ukáže ako fungujú magnety v reproduktoroch a ako vlastne zvuk v reproduktore pracuje. Zároveň sa naučíte niečo o frekvenciách a vlnových dĺžkach.

Bosebuild Speaker Cube6
ZDROJ | BOSEbuild

Speaker Cube bude tiež uživateľsky priateľský pre deti, keďže materiál bude pogumovaný a jednotlivé káble a obvody dostatočne veľké a farebne označené.

Zaujímavou funkciou bude aj farebné LED podsvietenie, ktoré bude samozrejme upraviteľné. Navyše môžete byť na dieťa hrdé, že postavilo štýlový reproduktor s kvalitným Bose zvukom.

Bosebuild Speaker Cube5
ZDROJ | BOSEbuild

Zvukové prehrávanie si môžete vybrať buď z klasického 3,5 mm jacku alebo Bluetooth prepojenia.

Aby dieťa mohlo objavovať a učiť sa stavbu reproduktora, bude potrebovať niektoré z Apple zariadení – iPhone 4S a vyššie, novšie generácie iPadu alebo iPodu Touch.

Produkt je určený pre deti od osem rokov.

Bosebuild Speaker Cube4
ZDROJ | BOSEbuild

Ak vása zaujala táto novinka a viete si ju predsatviť ako možný darček pre dieťa alebo pre seba, pripravte si 149 dolárov.

Bosebuild Speaker Cube3
ZDROJ | BOSEbuild

ZdrojBOSEbuild

Komentáre k článku