Bose SoundTouch 300 – soundbar, ktorý budete chcieť

ZDROJ | BOSE

Bose patrí medzi top profesionálov na trhu s audio elektronikou. Medzi ich novinky patrí aj tento štýlový audio systém Bose SoundTouch 300.

https://www.youtube.com/watch?v=nV2Tu7-5dVQ

Aké domáce kino kúpiť pre najlepší zvuk? Presnú odpoveď na túto otázku vám asi nedá nikto, no soundbar Bose SoundTouch 300 sa vám aspoň pokúsi demonštrovať, ako to má vyzerať.

recenziaBose SoundTouch 20 III / 10 – naplnia váš dom kvalitným zvukom

Soundbar si viete bezdrôtovo pripojiť k televízoru, či k iným zariadeniam v domácnosti. Soundbar funguje v prepojení s internetom a s individuálnymi službami.

bose-soundtouch-3005
ZDROJ | BOSE

Pozrite siBose SoundSport Pulse Wireless – ďalšie športové slúchadlá

Jedná sa o tzv. modulárny systém, to znamená, že môžete k nemu pridať aj ďalšie príslušenstvo. Základ však tvorí soundbar, ku ktorému ešte môžete doplniť dvojicou zadných malých reproduktorov.

Ak vám však zadné reproduktory budú málo, môžete pridať ešte basový modul Acoustimass 300. Dosiahnete tak priestorový zvuk ako v kine.

Veľkou výhodou systému je automatická kalibrácia ADAPTIQ, ktorá upraví zvuk podľa veľkosti izby. Spracovanie soundbaru je lesklá čierna. Vyzerá skutočne pekne. Tenké línie, prémiové sklo na vrchnej časti a kvalitné materiály sa postarajú o to, že sa vám bude soundbar páčiť v ktorejkoľvek izbe.

bose-soundtouch-3003
ZDROJ | BOSE

Pozrite siVizio ukázalo nový subwoofer a soundbar

Technológia QuietPort navyše zabezpečí kvalitné basy. Soundbar, okrem iného, podporuje aj Wi-Fi a Bluetooth rozhranie.

Ak by vám to však bolo málo, do smartfónu, či tabletu si môžete stiahnúť aplikáciu na ovládanie systému – SoundTouch.

bose-soundtouch-3006
ZDROJ | BOSE

Soundbaru Bose SoundTouch 300 nechýba podpora pre služby ako Spotify, Deezer a iTunes. Cena systému sa mení podľa konfigurácie. Celý systém Bose SoundTouch 300 sa bude predávať za cenu 815 euro.

Ak však chcete iba zadné reproduktory, pripravte si 369 euro. Nie je to síce málo, no pri Bose by ste mali mať záruku kvalitného audio zážitku či už pri počúvaní hudby, alebo pozerania filmových trhákov.

bose-soundtouch-3002
ZDROJ | BOSE

Pozrite siNový soundbar od Samsungu vám zabezpečí 3D zvuk aj bez reproduktorov v strope

ZdrojBose

Komentáre k článku