Bose SoundSport wireless – myslí sa aj na športovcov

ZDROJ | Bose

Včera sme vám priniesli predstavenie veľkých bezdrôtových QuietComfort slúchadiel od Bose. Dnes vám prinášame ďalšiu z radu noviniek od tejto firmy. Sú nimi, tentokrát pre športovcov určené, bezdrôtové slúchadlá, Bose SoundSport wireless.

RECENZIASlúchadlá Bose SoundSport wireless vám z uší nevypadnú

Bose soundsport wireless 1
ZDROJ | Bose

Hlavnou devízou SoundSport slúchadiel by, okrem bezdrôtovosti, mal byť aj ich tvar. Ten by mal dokonale sadnúť na ucho a možnosť vypadnutia počas fyzickej aktivity by sa tým pádom mala výrazne zredukovať.

Bose soundsport wireless 6
ZDROJ | Bose

Paradoxom však ostáva, že napriek tomu, že slúchadlá sú označené ako bezdrôtové, kábel sa na nich viditeľne nachádza. Ten však slúži len na ich prepojenie a ovládanie hlasitosti, alebo prepínanie skladieb, no nie je spojený so samotným prehrávacím zariadením.

Pozrite siNové slúchadlá Bose QC35 zahodili kábel

Výrobca sľubuje, že materiál slúchadiel, ostane odolný voči potu aj vode. Pre prípad, že vám niekto zavolá, by nemal chýbať ani mikrofón, ako majú bežné headsety. Výdrž batérie by sa mala vyšplhať na šesť hodín, takže na také to týždňové každodenné behanie, či športovanie by malo jedno nabitie stačiť.

Bose soundsport wireless 5
ZDROJ | Bose

Bose slúchadlá ponúka za 150 dolárov, žiadne poľavenie z cien sa teda pri tejto firme opäť nekoná. Príjemnou zmenou z konzervatívne zabehnutých Bose koľají, bude farebné spracovanie okrem klasickej čiernej, aj vo výrazne modrej.

Bose SoundSport wireless 7
ZDROJ | Bose

Aby toho nebolo málo, SoundSport slúchadlá budú od septembra dostupné aj vo verzii Pulse. Ako názov napovedá, pôjde o doplnok v podobe tepového senzoru. Ten bude naviac spolupracovať s aplikáciami ako napríklad Endomondo alebo Runkeeper. Cenovku zatiaľ neoznámili.

ZdrojBose

Komentáre k článku