Bose SoundLink Mini II – limitovaná verzia ikonického reproduktoru

Bose SoundLink Mini je jeden z legendárnych reproduktorov tohto audio profesionála. Najnovšie sa na slovenský trh dostáva špeciálna edícia, tzv. Bose SoundLink Mini II Limited Edition.

Bose SoundLink Mini reproduktor patrí medzi referenčné produkty firmy Bose a okrem kompaktných rozmerov ponúka aj kvalitné a hlučné audio.

V čom sa vlastne limitovaná verzia líši od bežného Bose SoundLink Mini II? V podstate jedinečným matným spracovaním a hliníkovým púzdrom s výrazným logom Bose v medenej farbe. Funkcie a technológie ponúka reproduktor rovnaké, ako klasický Bose SoundLink Mini II.

ZDROJ | Bose
ZDROJ | Bose

Pozrite siBose odstrihol nové reproduktory a slúchadlá SoundLink

Reproduktor je vhodný ako na domáce párty vo vnútri, tak aj na záhradné outdoor počúvanie. O bezdrôtové prepojenie sa postará zabudovaný Bluetooth 4.0. Ak však uprednostňujete káblovú hudbu, nechýba 3,5 mm jack. Na jedno nabitie by mal vydržať hrať až 10 hodín, čo nie je najhoršie.

Pre potrebu telefonátov disponuje tento bezdrôtový reproduktor aj funkciou hands-free telefonovania. Súčasťou balenia by mala byť špeciálna kolíska, do ktorej reproduktor vložíte.

Bose SoundLink Mini II Limited Edition je limitovaný počtom kusov, ktorý však známy nie je. Cenu ale poznáme. Za tento reproduktor si Bose pýta 195 eur.

ZDROJ | Bose

Pozrite siBose Lifestyle 600 a 650 – audio sytémy, ktoré potešia oči aj uši

ZdrojBose

Komentáre k článku