Bose SoundLink Micro – malý ale odolný Bluetooth reproduktor na výlety

Prenosný Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Micro sa dostáva na náš trh. Nevadí mu ponorenie do vody, jemný piesok, nárazy ani extrémne teploty.

recenziaBose SoundLink Micro – odolný drobec so super zvukom

https://youtu.be/hRRNeHPhIRo

Bose SoundLink Micro je malý ale odolný Bluetooth reproduktor, ktorý sa vojde do dlane. Vďaka odolnej konštrukcii sa hodí najmä na výlety do hôr, cykloturistiku či k vode.Na zadnej strane sa nachádza pružné pútko, vďaka ktorému je možné reproduktor uchytiť napríklad na ruksak alebo aj na kormidlo bicykla.

ZDROJ | Bose

Pozrite siBose QC35 II – nové štýlové slúchadlá s podporou Google Assistant

Vďaka odolnosti IPX7 mu nevadí prach, piesok, extrémne teploty ani nárazy. Zvládne dokonca aj ponorenie do mydlovej, chlórovanej a slanej vody, čo sa pri elektronike často nevidí.

ZDROJ | Bose

Pre ľahšie párovanie telefónu s reproduktorom nesmie chýbať NFC. Vďaka zabudovanému mikrofónu je reproduktor možné využívať aj ako handsfree súpravu alebo pomocou tlačidla aktivovať hlasových asistentov Siri či Google Assistant.

ZDROJ | Bose

Pomocou aplikácie Bose Connect je možné prepojiť dva reproduktory do stereo módu, alebo do party módu, kedy hrajú oba reproduktory rovnakú hudbu. Batéria by mala vydržať 6 hodín prehrávania hudby a o aktuálnom stave nabitia informujú anglické hlášky. Reproduktor sa nabíja cez pribalený micro USB kábel.

Pozrite siJBL Pulse 3 – Reproduktor, ktorý na seba upúta pozornosť svetelnou šou

Na našom trhu sa Bose SoundLink Micro objaví v predaji niekedy v prvej polovici novembra za 119,95 €. Dostupný bude v čiernej, modrej a oranžovej farbe.

ZDROJ | Bose

 

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku