Bose SoundLink Color II – šikovný reproduktor na leto

Americký výrobca kvalitných reproduktorov Bose si pre nás na leto pripravil štýlové farebné reproduktory Bose SoundLink Color II. Ideálne audio zariadenia k bazénu aj pod stan.

Kľúčovým samozrejme ostáva perfektný zvuk, ktorý pri Bose vždy dosahuje prvotriednu kvalitu. Bose SoundLink Color II je odolným reproduktorom, ktorého povrch pokrýva silikón. Zároveň disponuje certifikátom IPX4, takže ošpliechanie vodou by mu nemalo ublížiť.

ZDROJ | Bose

Pozrite siBose SoundLink Revolve a Revolve+ ponúknu 360° zvuk aj v daždi

Hmotnosť reproduktora je okolo 0,5 kg a vo vnútri nájdete dva pasívne meniče. K smartfónu alebo tabletu ho pripojíte cez Bluetooth, no príjemne poteší aj technológia NFC. Stačí jednoduché priblíženie k zdroju zvuku a reproduktor Bose SoundLink Color II by sa mal automaticky spárovať.

Ak chcete radšej káblový presun hudby, 3,5 mm jack na reproduktore tiež nájdete. Ovládanie prebieha pomocou pogumovaných tlačidiel priamo na reproduktore alebo cez aplikáciu Bose Connect, ktorú si viete zdarma stiahnuť.

Pozrite siBose SoundTouch 20 III / 10 – naplnia váš dom kvalitným zvukom

Ideálna je práve spomínaná odolnosť, ktorá by mala zabezpečiť, že sa mu nič nestane ani keď ho budete mať niekde v taške alebo s ním budete menej šetrne zaobchádzať.

Čo sa týka batérie, Bose sľubuje, že na jedno nabitie vydrží reproduktor slušných osem hodín. Nabíja sa cez micro USB konektor.

ZDROJ | Bose

Pozrite siBose SoundLink Mini II – limitovaná verzia ikonického reproduktoru

Bose SoundLink Color II sa začne predávať koncom mája/začiatkom júna v štyroch farebných spracovaniach – modrá, červená, čierna a biela. Cena je nastavená na 140 eur.

Ak hľadáte outdoor reproduktor na horúce letné dni, ktorý môžete vziať aj do prírody alebo k moru či bazénu, Bose SoundLink Color II by mohol byť pre vás ideálnou voľbou. Nielenže dobre vyzerá, ale určite aj dobre hrá.

ZdrojBose

Komentáre k článku