Bose QuietControl 30 – zlatá stredná cesta?

ZDROJ | Bose

Dnes vám predstavíme poslednú z bezdrôtových noviniek firmy Bose. Po veľkých slúchadlách a malých športových slúchadlách, uzatvárajú túto kolekciu slúchadlá s označením Bose QuietControl 30.

recenziaBose QuietControl 30: Bluetooth slúchadlá so špičkovým zvukom a výdržou

Posledné zo slúchadiel sa líšia praktickým náhrdelníkom, z ktorého tieto kompaktné slúchadlá vychádzajú. Ten by mal byť vyrobený z ultra-ľahkých materiálov, ktoré majú zabezpečiť pohodlné nosenie.

RECENZIASlúchadlá Bose SoundSport wireless vám z uší nevypadnú

Prepojenie s telefónom bude opäť zabezpečovať signál Bluetooth. Výdrž batérie by mala byť 10 hodín, čo predstavuje zhruba strednú výdrž medzi výkonnými QuietComfort 35 a SoundSport.

Pozrite siBose QuietControl 30 – bezdrôtové slúchadlá už aj na našom trhu

Bose QuietControl 30 1
ZDROJ | Bose

Dostupnosť slúchadiel je plánovaná na september a cenovka ostáva zatiaľ otázna. Bose nám predstavilo tri nové produkty. Slúchadlá QuietComfort 35 potešia prevažne náročných poslucháčov, ktorý radi nosia veľké slúchadlá, napríklad doma, alebo na cesty.

Pozrite siNové slúchadlá Bose QC35 zahodili kábel

Športovo ladené SoundSport prekvapia zas svojou odolnosťou voči vode a potu. Nové QuietControl 30 by mali predstavovať zlatú strednú cestu medzi spomínanou dvojicou.

Pozrite siBose SoundSport wireless – myslí sa aj na športovcov

Už len stačí počkať si na cenu a recenzie, no myslím že každý priaznivec kvalitného audia si vyberie to svoje. Obzvlášť, keď sú všetky tri typy bezdrôtové.

Bose QuietControl 30 3
ZDROJ | Bose

ZdrojBose

Komentáre k článku