Bose noise-masking sleepbuds – slúchadlá na spanie od profesionálov

Iba Bose môže vypredať slúchadlá skôr než sa začnú oficiálne predávať. Novinka v podobe Bose noise-masking sleepbuds si získala množstvo fanúšikov na Indiegogo.

https://www.youtube.com/watch?v=bATsDqPXtgg

Profesionálna audio spoločnosť Bose zvolila celkom zaujímavý prístup pri ich novom produkte. Bezdrôtovým slúchadlám Bose noise-masking sleepbuds urobili kampaň na crowdfundingovej stránke Indiegogo a slúchadlá sa vypredali rýchlejšie než sme o nich stihli napísať a to do konca kampane ostáva ešte 24 dní.

recenziaBose Noise-Masking Sleepbuds – slúchadlá pre pokojný spánok

Stratégia Bose spočíva v tom, že fanúšikovia na Indiegogo slúchadlá vyskúšajú a ohodnotia predtým, než sa dostanú oficiálne na trh.

ZDROJ | Bose

Pozrite siBose QC35 II – nové štýlové slúchadlá s podporou Google Assistant

Bezdrôtové slúchadlá sú určené na spanie a sú vyrobené s mäkkého a vraj príjemného materiálu, ktorý vás nebude v noci rušiť alebo vás tlačiť.

Slúchadlá fungujú na princípe štuplov do uší len s tým rozdielom, že vám vedia vytvoriť tzv. white noise, čiže ticho. Slúchadlá majú v sebe zabudovanú mikro-batériu, ktorá by na jedno nabitie mala vydržať dve noci. Nechýba dobíjacia krabička podobne ako majú iné bezdrôtové slúchadlá.

Okrem ticha dokážu slúchadlá prehrávať aj jemné relaxačné prvky, ktoré sú nahraté do pamäte slúchadiel. TIež si na nich môžete nastaviť ranný budík, ktorý vás zobudí bez toho, aby rušil ostatných v miestnosti. Nechýba tiež aplikácia pre prispôsobenie relaxačných zvukov a ticha.

ZDROJ | Bose

Pozrite siBose SoundLink Micro – malý ale odolný Bluetooth reproduktor na výlety

Cena slúchadiel by mala byť 249 dolárov. Pre tých, ktorí si slúchadlá predobjednali cez Indiegogo, bola cena upravená na 150 dolárov.

Uvidíme, aké budú recenzie a dojmy zo slúchadiel, ktoré sa majú odosielať až v priebehu februára 2018 a tiež sme zvedaví, kedy sa slúchadlá oficiálne dostanú do predaja. Na stránke píšu o druhej polovici roku 2018.

Nápad vytvoriť slúchadlá na spánok Bose noise-masking sleepbuds samozrejme neznie zle, no otázne je, či je spánok so slúchadlami zrovna zdraviu prospešný a príjemný. Za povšimnutie tiež stojí vyššia cena, ktorá je pri slúchadlách, ktoré prehrávajú „ticho“, trochu prestrelená.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku