Boost+: jednoduchá alternatíva aplikácie Clean Master

Boost+-15

Určite mnohí používate aplikáciu Clean Master alebo ju minimálne poznáte, avšak aktuálne je tu zaujímavý konkurent od spoločnosti HTC s názvom Boost+.

Samotný HTC 10 neobsahuje množstvo predinštalovaných aplikácií, no medzi tými nainštalovanými nájdete aj práve Boost+. Aplikácia s jednoduchým rozhraním a minimom nastavení.

V porovnaní so spomínanou aplikáciou Clean Master dokáže Boost+ takmer všetko ako konkurent, no v podstatne jednoduchšom prevedení.

Boost+-11 Boost+-12

Prvá ikona s piktogramom blesku symbolizuje klasické vyčistenie pamäte RAM, ktoré je možné prepnúť do „inteligentného“ režimu. Po jeho aktivácii sa Boost+ snaží bez vášho pokynu v rozumnej miere uvoľňovať užitočné megabajty.

Správca aplikácií je v zásade ten istý zoznam, aký nájdete aj v nastaveniach telefónu. Autori nič špeciálne nepridali. Funkcia čistenia zariadenia od prebytočných súborov vás mohla zaujať nápaditým grafickým spracovaním v podobe radaru.

Boost+-13 Boost+-14

Autori nezabudli ani na populárnu ochranu aplikácií prostredníctvom zvoleného vzoru zloženého z 9 bodov. V minimalistických nastaveniach nájdete možnosť definovania časového horizontu, po prekročení ktorého dostanete upozornenie na nepoužívanú aplikáciu.

ZDROJ | GoogleBoost+

Boost+79%

Veľkosť:
18,43 MB
Platforma:
Android 5.0 a novší
Cena:
0,00 €

Ak hľadáte jednoduchú alternatívu aplikácie Clean Master, Boost+ vám bude v plnej miere vyhovovať. Avšak nič prevratné nečakajte.

Komentáre k článku