Bolt predbehol aj Uber, na Slovensku bude doručovať jedlo

ZDROJ | Bolt

Hoci v súčasnej situácii mnohí taxikári rozvážaujú najrôznejšie tovary, vrátane jedla, pôvodne mal v tomto navrch Uber a jeho koncept Eats. Ten sa ale na Slovensko za roky existencie nedostal. Dnes ho tak predbieha estónsky Bolt, ktorý bude v Bratislave doručovať jedlo v službe Bolt Food.

ZDROJ | Bolt

Bolt má na Slovensku státisíce zákazníkov a doručovanie jedla je už nejaký čas najvyžadovanejšou požiadavkou na ďalší produkt. Infraštruktúra a skúsenosti, ktoré sme si vybudovali v našom globálnom podnikaní v oblasti prepravy osôb, nám poskytujú dobrý základ na rozšírenie tejto služby aj v Bratislave,“ povedal Roman Sysel, regionálny manažér spoločnosti Bolt pre strednú Európu.

ZDROJ | Bolt

Bolt Food je služba, ktorá umožňuje objednať si pripravené jedlo z veľkého spektra reštaurácií, s ktorými Bolt spolupracuje, ale aj potraviny z obchodu. Prioritou tejto služby má byť bezpečnosť zákazníkov aj partnerských vodičov. Predávanie jedla alebo nákupu prebieha bezkontaktným spôsobom. Vodič donesie a nechá objednané jedlo na mieste určenom vami, zákazníkom. K osobnému styku tak vôbec nedôjde, čo je veľkým plusom hlavne v dnešnej dobe.

ZDROJ | Bolt

Na používanie Bolt Food je nutné stiahnuť si samostatnú aplikáciu do smartfónu – Bolt Food. Dostupná je pre iOS aj Android. Aktuálne je v zozname okolo 50 reštaurácií, ďalšie ale majú neustále pribúdať. Čerstvé potraviny sú dodávané z obchodných reťazcov, ktorých ponuka sa bude taktiež rozširovať. Momentálne si ľudia môžu objednať z ponuky obchodov NÁKUPcheck a Malina.

Ak ste reštaurácia, cez on-line formulár sa môžete prihlásiť do siete Bolt Food. Služba je aktuálne dostupná na väčšine územia Bratislavy.

ZDROJ | Bolt

 

ZdrojBolt

Komentáre k článku