B&O Beoplay H9 – drahé, no krásne slúchadlá

ZDROJ | B&O

Bang & Olufsen patrí medzi lídrov na trhu s audiom. Ich nové slúchadlá vás síce nepresvedčia cenou, no kvalitnými funckiami určite áno. Také sú nové B&O Beoplay H9.

bo-beoplay-h95
ZDROJ | B&O

V prvom rade vás určite očarí dizajn a kvalitné materiály, ktoré sú pri slúchadlách použité. Sú dostupné v dvoch farbách – elegantnej čiernej a jemnej béžovej. Materiály tvorí prevažne hliník a jahňacia a kravská koža.

Slúchadlá B&O Beoplay H9 sľubujú maximálny konfort a jemné náušníky z pamäťovej peny, takže veríme, že po pár hodinách neucítite bolesť hlavy tak ako to väčšinou pri mostových slúchadlách býva.

Ovládanie je tiež vyriešené jednoducho a prakticky. Stačí pomocou dotyku prstu prejsť po náušníku a cez gestá buď zvýšite hlasitosť alebo zastavíte či prepnete skladbu.

bo-beoplay-h91
ZDROJ | B&O

Pozrite siBang & Olufsen má nové futuristické reproduktory BeoSound 1 a 2

Čo sa týka výdrže batérie, B&O Beoplay H9 slúchadlá sľubujú 14 hodinovú výdrž, čo je slušný výkon, keď si zoberieme, že máte zapnuté aj aktívne potláčanie okolitého hluku.

V prípade vybitia batérie, stačí pomocou 3,5 mm jacku pripojiť k telefónu či k počítaču a fungujete ďalej. Z technických špecifikácii, slúchadlá budú mať rozsah frekvencie od 20 Hz do 22 000 Hz. Vážiť budú 295 gramov a bude sa cez ne dať telefonovať.

Kapacita batérie je 770 mAh a nabíjať sa budú okolo troch hodín. Výhodou je vymeniteľná batéria, ktorú si môžete aj kúpiť navyše aby ste nemuseli čakať, kým sa slúchadlá nabijú.

bo-beoplay-h96
ZDROJ | B&O

Pozrite siBang & Olufsen Beomaster 1400 – Berieš, či nie? Beriem!

Slúchadlá sú podporované aj svojou aplikáciou Beoplay, ktorú si môžete bezplatne stiahnúť na Android alebo iOS. Slúchadlá sú samozrejme bezdrôtové a pripájajú sa k zariadeniam už cez tradičné rozhranie Bluetooth.

B&O Beoplay H9 disponujú aktívnym potláčaním zvuku, takže na každom z naúšníkov nájdete zabudovaný mikrofón, ktorý filtruje okolité zvuky.

Cena slúchadiel je nastavená na 499 eur, čo je určite veľa. Ak však patríte k audiofilom, ktorý si potrpia na kvalitu a dizajn a nie je vám ľúto toľko zaplatiť, môžete si predčasné Vianoce spraviť už teraz. Mimochodom, ide posiaľ o najdrahšie slúchadlá of firmy Bang & Olufsen

ZdrojBeoplay

Komentáre k článku