BMW xDrive Challenge 2014 – Súťažte na BMW proti tým najlepším

Automobilky často využívajú aplikácie a hry na propagáciu svojej značky, inak tomu nie je ani v prípade dnešnej hry, za ktorou môžete hľadať známu „trojpísmenkovú“ automobilku z Nemecka. To však nič nemení na množstve zábavy, ktorú si pri poriadnych pretekoch užijete.

BMW xDrive Challenge 2014

STIAHNITE SI hru BMW xDrive Challenge 2014 v App Store

Cieľom hry BMW xDrive Challenge 2014 nie je ani tak pretekať a dostať sa do cieľa v čo najkratšom čase, ale skôr v správnom momente vedieť zareagovať tak, aby výsledkom vašej jazdy bol efektný drift. Po spustení hry si môžete hru zahrať ako hosť, prípadne pomocou vášho Facebook konta, ktoré neskôr využijete pre hru proti vašim priateľom na Facebooku. Po spustení hry vám cieľ hry, jej ovládanie a spôsob hrania prezradí kanadský pretekár BMW Team Schnitzer Bruno Spengler.

BMW xDrive Challenge 2014

Základom hry je mapa mesta (CITY MAP), v ktorej môžete jednotlivými pretekmi zbierať peniaze a tie neskôr minúť na postavenie nových objektov, ako sú napríklad rôzne tuningové a servisné dieľne. Samozrejme, že si najprv musíte kúpiť auto, pričom počiatočný budget vám bude postačovať „len“ na BMW X1. Potom ako sa vám podarí zarobiť peniaze si môžete kúpiť aj BMW X3, X5, alebo X6, prípadne si svoju X1 upraviť, aby bola výkonnejšia. Pri pretekoch môžete vyzvať testovacieho jazdca BMW, priateľa z Facebooku, alebo ľubovoľného hráča z internetu.

BMW xDrive Challenge 2014

Samotné preteky sú však o niečo iné, ako v prípade podobných hier. Chýba totiž pohľad z miesta vodiča a hráč dokonca ani neovláda zatáčanie, zrýchlenie, alebo brzdy auta. Podstatou je v správnom momente preradiť na iný prevodový stupeň, alebo zadriftovať. K tejto činnosti využijete iba dva ovládacie prvky. Hra síce neoplýva grafikou, akú poznáme z niektorých moderných titulov, ale aj napriek tomu si s ňou užijete kopec zábavy a hlavne si môžete zajazdiť na BMW aj napriek tomu, že ho nevlastníte. A to myslím doslovne. V hre si totiž môžete objednať skúšobnú jazdu v skutočnom BMW.

BMW xDrive Challenge 2014

BMW xDrive Challenge 2014

Hodnotenie: 7/10

Veľkosť: 93,1 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku