BMW i3 a i8 dostupné na Slovensku! Už nemusíte iba snívať…

Ak sme vás na jeseň i koncom minulého roka našimi recenziami navnadili na futuristický športový plug-in hybrid BMW i8, tak vedzte, že už o ňom nemusíte iba snívať. A nie len o ňom.

https://www.youtube.com/watch?v=BYwN_fQJrHk

V tomto mesiaci, teda v apríli 2017, sa ponuka vozidiel spoločnosti BMW Group v Slovenskej republike rozšírila o dve významné novinky! A to prvé dva modely značky BMW i, teda BMW i3 a BMW i8.

ZDROJ | BMW

BMW i3 je prvý automobil značky BMW i, vyvinutý od základu pre čisto elektrický pohon. Automobil neprodukuje pri jazde žiadne emisie, do mestského prostredia, pre ktoré je navrhnutý, poskytuje obdivuhodnú dynamiku a jeho dojazd postačí s rezervou na všetky potreby každodenného využívania. Na slovensku sa bude predávať od 36 350 €.

ZDROJ | BMW

recenziaBMW i8 – futuristický hybrid z budúcnosti

Športový plug-in hybrid BMW i8 netreba zvlášť predstavovať. Urobili sme to dvojnásobne. Nielen naším ukážkovým videom, ale najmä rozsiahlou recenziou. Preto nás teší, že tí z vás, ktorí o tomto aute (alebo aj o i3-ke) doteraz iba snívali, môžu si ho konečne odviezť a zaparkovať vo svojej garáži. V najnižšej konfigurácii vám na to postačí 138 250 €.

Pokiaľ máte záujem o detailnejšie cenníky, k modelu BMW i3 si ho v PDF môžete stiahnuť priamo z tohto odkazu a pre i8-ku je (tiež v PDF) dostupný na stiahnutie na tomto odkaze.

ZDROJ | BMW

Na Slovensku sú k dispozícii dvaja BMW i Agenti a štyri BMW i servisné prevádzky. BMW i je u nás priamo zastúpené prostredníctvom takzvaných „BMW i Agentov“. Ich sídla sa nachádzajú v dvoch mestách – v bratislavskej Dúbravke je to predajca Group M a v Žiline predajca MD Bavaria.

Servisná starostlivosť je poskytovaná v autorizovaných BMW i servisných centrách v mestách Bratislava, Žilina, Košice a Trenčín. Tak čo, necháte sa nalákať? ;)

ZdrojBMW

Komentáre k článku