Bluetooth slúchadlá Jabra Elite 25e s výdržou 18 hodín

ZDROJ | Jabra

S bezdrôtovými Bluetooth slúchadlami sa v posledných mesiacoch roztrhlo vrece a zrejme je to stále výhodný biznis, keďže aj v Berlíne na výstave IFA 2017 sme ich zaznamenali viaceré novinky. Jeden z top výrobcov v tomto segmente, spoločnosť Jabra, sa prezentoval novými slúchadlami Jabra Elite 25e.

https://www.youtube.com/watch?v=P55614KwlQU

Pozrite siJabra Elite Sport sú skutočne bez jediného kábla

Presne pred rokom počas minuloročnej edícii výstavy IFA 2016 Jabra priniesla športové slúchadlá Jabra Elite Sport v štýle Samsung Gear IconX. Teda naozaj bezdrôtové, navzájom neprepojené žiadnym káblom. Pre tento rok si Jabra pripravila niečo z iného súdka.

ZDROJ | Jabra

Jabra Elite 25e s tzv. „neckband“ dizajnom sú radené medzi bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, no v tom zmysle, že so zdrojom zvuku, či už hudby alebo telefonického hovoru, nie sú priamo spojené káblom.

Hrubšia časť slúchadiel, na ktorej sú ovládacie tlačidlá i zabudovaná batéria či mikrofón, vám ide poza krk a z jej koncov pokračujú flexibilné káble so štupľovými náušníkmi. V nich sú ukryté 10 mm meniče, prenášajúce plný rozsah počuteľného zvuku.

ZDROJ | Jabra

Zaujímavosťou slúchadiel Jabra Elite 25e je optimalizácia so službami Siri a Google Now, ktoré je možné aktivovať stredným ovládacím tlačidlom. Ich najväčším, výrobcom prezentovaným bonusom, je výdrž batérie.

recenziaSamsung U Flex – ohýbateľné slúchadlá do každého počasia

Po jej plnom nabití má vydržať 18 hodín prehrávania hudby. Alebo telefonovania. Hoci taký „maniak“ by sa asi dlho hľadal… :) V pohotovostnom režime majú slúchadlá vydržať 22 dní.

Okrem toho majú slúchadlá zvýšenú odolnosť voči počasiu IP54, čo znamená, že ak vás zastihne dážď, nemusíte sa obávať, že by utrpeli ujmu. No, pokiaľ to nebude nejaká tropická búrka alebo hurikán. Ten by vás odniesol aj so slúchadlami.

Jabra spustila na svojej stránke možnosť predobjednania slúchadiel Jabra Elite 25e, pričom ich cena je 79,99 $.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojJabra

Komentáre k článku