Bločkový skener: Registrácia do Národnej bločkovej lotérie ešte jednoduchšie

 

O aplikácii určenej na prídávanie bločkov do Národnej bločkovej lotérie sme si už písali. Postupné vypisovanie jednotlivých detailov je však pomerne náročné a preto vám istotne príde vhod naša dnešná aplikácia.

Blockový skener

STIAHNITE SI aplikáciu Bločkový skener z App Store

Aplikácia Bločkový skener je zadarmo dostupná v App Store a jej úloha je pomerne jednoduchá. Slúži totiž na zjednodušenie registrácie pokladničného bloku do Národnej bločkovej lotérie. Všetko, čo k tomu budete potrebovať je pokladničný blok a táto aplikácia. PO jej spustení môžete použiť už zhotovenú fotografiu bloku, alebo ho odfotografovať znovu. Samozrejme aplikácia počíta s tým, že nie všetky údaje na pokladničnom bloku musia byť dokonale čitateľné a ponúkne vám možnosť ich doplnenia, alebo opravenia. Následne môžete odfotografovaný pokladničný blok priamo z aplikácie (pomocou webového rozhrania) zaregistrovať do Národnej bločkovej lotérie, alebo si jednotlivé údaje jednoducho skopírovať do aplikácie Národná bločková lotéria vo vašom iPhone. Aplikácia si navyše pamätá všetky registrované pokladničné bloky, čo uľahčí ich kontrolu pri prípadnej výhre. Jedinou nevýhodou aplikácie je, že zadarmo získate možnosť oskenovať iba päť bločkov. Následne si musíte kúpiť balík na 50 skenov za 0,89 €, prípadne na 200 skenov za 2,69 €, alebo 500 skenov na 5,99 €.

Blockový skener

Aktualizácia:

Po novej aktualizácii, ktorá bola uverejnená v App Store je už aplikácia Bločkový skener dostupná úplne zadarmo a namiesto platených skenov obsahuje reklamu.

Bločkový skener

Hodnotenie: 8/10

Veľkosť: 29,3 MB

Cena: 0,00 € (4 skeny)

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku