Blbec roka: fotil selfie, prestrelil si hlavu!

Darwinove ceny sú ocenením pre osoby, ktoré zušľachtili genetický fond ľudstva tým, že z neho odstránili sami seba extrémne hlúpym spôsobom. Toto je príbeh zatiaľ najväčšieho tohtoročného favorita.

Bolo len otázkou času, kedy niekto zomrie pri tom, ako fotí sám seba v coolovej póze pre kamošov zo sociálnych sietí. A je to. Prvú oficiálne zdokumentovanú selfie-samovraždu spáchal 21-ročný Oscar Otero Aguilar z Mexika. Po pár drinkoch s kamošmi si požičal od jedného z nich revolver, aby urobil gangsta selfie, no v návale kreativity si nevšimol, že zbraň v jeho rukách je nielen že nabitá, ale navyše aj nezaistená. Pokračovanie príbehu je ako z blbého vtipu o blondýnach, akurát že tento je o blbom Mexičanovi – opitý hombre drží v jednej ruke telefón, tou druhou si mieri na hlavu odisteným kanónom kalibru .45, keď ten zrazu vystrelí…

 

Selfie victim
Táto selfie ešte Oscarovi Oterovi Aguilarovi ako-tak vyšla.
foto:facebook.com

S fatálnym zranením hlavy Oscar síce ešte chvíľu dýchal, no pri prevoze do nemocnice ho tá diera v hlave zabila. Stal sa tak prvou obeťou selfie a horúcim favoritom na Darwinovu cenu za rok 2014.

Svojím pištolníckym kúskom prekonal totiž aj takého majstra hlúposti, akým je chlapík na videu nižšie. Ten si chcel urobiť selfie s nasraným býkom, ktorý o spoločné foto záujem nejavil a amatérsky toreádor mal vo finále šťastie, že zrážku so zvieraťom vôbec prežil.

zdroj: businessinsider.com, proceso.com.mx

Mohlo by vás zaujímať:
Zúfalí Američania volali políciu, lebo padol Facebook  >>

Zdielať na Facebooku Poslať na Twitter

Komentáre k článku