Blackbox – na zdolanie úrovne zvýšte hlasitosť

ZDROJ | Ryan McLeod

Pri hre Blackbox pre iOS môžete zabudnúť na všetko, čo vás logické puzzle hry naučili. Blackbox sa nikdy nenaučíte hrať, každý level je úplne iný a pri ich prechádzaní musíte vyskúšať úplne všetky možnosti vášho telefónu.

https://youtu.be/KZP4ZSsilC8

Blackbox je postavený na niečom, čo sa často nazýva aj ako „myslenie mimo krabice“. Musíte teda zahodiť zaužívané zvyklosti, predsudky a vedomosti a skúsiť niečo úplne nové. To pri hre Blackbox znamená, že v každej úrovni budete musieť popustiť uzdu fantázii a vyskúšať môžete prakticky čokoľvek, aby ste úroveň úspešne dokončili. Aby som bol konkrétnejší, využívať budete jas telefónu, hlasitosť, blesk alebo Wi-Fi.

Hra vám nepovie, čo od vás žiada. Občas to jemne naznačí vizuálom a je už len na vás zistiť, čo máte urobiť. Ako bolo spomenuté vyššie, hra od vás bude vyžadovať použitie takmer všetkého, čo váš telefón dokáže. Do hry sú teda zapojené senzory, rôzne softvérové nastavenia, fyzické tlačidlá, porty či mikrofón a fotoaparáty.

Ak na riešenie úrovne neviete prísť, k dispozícii máte niekoľko pomôcok, pričom ďalšie sa predávajú v balíkoch od 0,99 € za tri pomôcky, až po 21,99 € za 100 pomôcok. Ak nechcete platiť, pomôcky môžete získať aj zdieľaním aplikácie, pričom touto cestou odomknete aj ďalšie bonusové úrovne. Aktuálne je v hre 74 úrovní, pričom ďalšie majú v budúcnosti pribúdať. Zakúpiť si tiež môžete doplnkové balíky Erudite Pack a Push Pack za 2,29 €.

ZDROJ | Ryan McLeod

Blackbox90%

Veľkosť:
102.2 MB
Platforma:
iOS 9.3 alebo vyšší
Cena:
0,00 €

Blackbox je unikátna logická puzzle hra, ktorá búra zaužívané herné mechaniky a využíva prakticky všetky schopnosti vášho telefónu.

Komentáre k článku