BlackBerry Passport Silver: rovnaké funkcie, nová farba

Pôvodná verzia BlackBerry Passport bola predstavená takmer pred rokom. V týchto dňoch bola predstavená nová verzia s názvom BlackBerry Passport Silver Edition.

Ako už názov napovedá, pôjde o verziu v striebornej farebnej verziipr. Od predchodcu sa okrem farby líši aj prítomnosťou nerezového orámovania. Tam ale zmeny končia, technické špecifikácie zostali nezmenené.

BlackBerry Passport Silver Edition

Nové BlackBerry Passport Silver Edition teda používatelom ponúkne dotykový štvorcový displej s uhlopriečkou 4,5″ a rozlíšením 1 440 x 1 440 pixelov. Vnútri zariadenia sa ukrýva štvorjadrový procesor Qualcomm 801 SoC s výkonom 2,26 GHz. Striebornú edíciu poháňa operačný systém BlackBerry OS 10.3.2.

O multimediálnu stránku výbavy sa stará fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx, ktorý je doplnený prednou kamerou s rozlíšením 2 Mpx. Na ukladanie fotografií slúži vnútorná pamäť s kapacitou 32 GB, ktorú je možné rozšíriť pomocou microSD karty. Nešetrilo sa ani na kapacite RAM pamäte, ktorá dosahuje veľkosť 3 GB.

https://youtube.com/watch?v=4jRI7fHUZoc

Strieborná verzia BlackBerry Passport je už v predaji v USA a v najbližších dňoch by sa mala objaviť aj na trhoch v Anglicku, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a Holandsku. Cena bola stanovená na 549 dolárov a záujemcovia, ktorí sa pre kúpu rozhodnú v najbližších dňoch dostanú ako bonus aj príslušenstvo v hodnote 130 dolárov.

ZdrojBlackBerry

Komentáre k článku