BlackBerry KEYone prichádza konečne aj na Slovensko!

Počas dnešnej tlačovej konferencie oznámila spoločnosť Ingram Micro, že od dnešného dňa začne predávať na Slovensku, v Českej republike, v Rumunsku a v Maďarsku nový smartfón BlackBerry KEYone.

RECENZIABlackBerry KeyONE – Veľký návrat hardvérovej klávesnice?

BlackBerry KEYone je prvým zariadením od tejto známej spoločnosti, ktoré bolo vytvorené v spolupráci BlackBerry a TCL Communications.

Pozrite siBlackBerry KEYone – nový manažér s QWERTY klávesnicou

Samotné zariadenie bolo predstavené ešte počas MWC 2017, pričom detaily o jeho výbave boli známe ešte skôr. Nevedeli sme však ako sa bude novinka od BlackBerry volať.

Ako už istotne viete BlackBerry KEYone je postavený na operačnom systéme Android 7.1.1, ktorý je obohatený o aplikácie od spoločnosti BlackBerry.

Pozrite siMáme v rukách nové BlackBerry KEYone, pozrite si ho

Nájdeme v ňom napríklad známe centrum pre všetku komunikáciu BlackBerry Hub, alebo aplikáciu na prenos údajov, ako aj aplikáciu BlackBerry DTEK, ktorá sa stará o bezpečnosť vášho smartfónu.

Veľkou výhodou BlackBerry KEYone je však integrácia štandardnej klávesnice, ktorú poznáme aj z iných modelov výrobcu. Tá na KEYone však ponúka aj dotykové ovládanie, kedy môžete pomocou gest na klávesnici jednoducho vymazávať napísané slová, alebo jednoducho pridávať slová do prediktívneho slovníka.

Určite vás však zaujíma cena, za ktorú sa bude nové BlackBerry KEYone predávať na Slovensku. Takže jeho predaj štartuje dnes a jeho odporúčaná cena bude 629 €.

BlackBerry KEYone si budete môcť zakúpiť v Alza.sk, alebo v e-shope shopblackberry.

Komentáre k článku