BlackBerry KEYone Black Edition – Milujem klávesnicu!

Keby ste mi minulý rok povedali, že budem v roku 2017 používať smartfón s hardvérovou klávesnicou, asi by som vás vysmial. Pravda je však taká, že ja som taký telefón nielen používal, ale sa do klávesnice aj zamiloval.

Nie je to tak dávno, čo som sa vytešoval z toho, aká vynikajúca je klávesnica na novom BlackBerry KEYone a ako dobre sa používa. Na tom sa nič nezmenilo. KEYone je skutočne vynikajúci pracovný smartfón a jeho klavesnicu doslova milujem.

Pozrite siBlackBerry KeyONE – Veľký návrat hardvérovej klávesnice?

Má však určité obmedzenia, ktoré vyplývajú najmä z použitého hardvéru a len 3 GB operačnej pamäte. Jednoducho je táto hodnota na dnešné pomery už malá. Práve tento problém odstraňuje inovovaná verzia s označením BlackBerry KEYone Black Edition.

Tá okrem čisto čierneho farebného vyhotovenia prináša aj väčšiu kapacitu operačnej pamäte a tiež väčšie úložisko. Okrem toho si však ponecháva všetky výhody BlackBerry KeyONE. Nechýba teda už ospevovaná klávesnica, ako aj neskutočná výdrž na jedno nabitie, či dokonalé spracovanie a to vrátane vynikajúceho povrchu, ktorý sa vôbec nešmýka.

Oplatí sa teda zvoliť čiernu verziu namiesto tej striebornej a investovať nejaké tie prostriedky navyše? Odpoveď nájdete v tomto videu, v ktorom sa na nové BlackBerry KEYone Black Edition pozriem podrobnejšie.

https://youtu.be/iF-IcKNtkB0

Verím, že sa vám video páči a pomôže vám pri rozhodovaní sa, ktorú verziu BlackBerry KEYone si vybrať, alebo či vôbec má pre vás smartfón s klávesnicou v dnešnej dobe zmysel. Ak sa vám video páčilo budeme radi, ak mu dáte Like a podelíte sa s ním. Ďakujeme.

Komentáre k článku