BlackBeat 2 Pro – vstupné bezdrôtové slúchadlá s dobrou cenou

ZDROJ | Plantronics

Spoločnosť Plantronics si pre milovníkov bezdrôtových slúchadiel pripravila novinku. BlackBeat 2 Pro zaujmú všetkých, ktorí chcú vyskúšať komfort bez káblov za prijateľnú cenu a skvelou sľubovanou výdržou batérie.

Či už máte nový iPhone 7 alebo len chcete vyskúšať pohodlie, ktoré ponúkajú bezdrôtové slúchadlá, Plantronics so svojimi novými BlackBeat 2 Pro budú pre mnohých vhodným kandidátom.

blackbeat-pro-2
ZDROJ | Plantronics
Vylepšená verzia pôvodných BlackBeat Pro prináša všetko to, čo mal aj ich predchodca. Okrem iného aj 24-hodinovú batériu a aktívne potláčanie okolitého hluku. Takúto dlhodobú výdrž môžu dosiahnuť len vďaka typu konštrukcie, slúchadlá sú totiž náhlavné.

 

blackbeat-pro-2-3
ZDROJ | Plantronics
Osadené sú technológiou Bluetooth vo verzii 4.0 aj mikrofónom. Tak, ako to už býva pri niektorých značkách, ani tu nie je žiadna zmienka o frekvenčnom rozsahu či impedimencii.

blackbeat-pro-2-2
ZDROJ | Plantronics
Samozrejmosťou je tiež ľahká, pohodlná konštrukcia a dizajn mušiel sa zmenil na oválne. O pohodlie by tak malo byť postarané.

Pozrite siBluetooth slúchadlá, ktoré vydržia šesť mesiacov. V režime spánku

blackbeat-pro-2-4
ZDROJ | Plantronics
Za cenu 200 dolárov dostane zákazník pomerne dobre vybavené slúchadlá. Nie sú tak veľmi zamerané na basy ako Beats ani na tlmenie okolitého hluku ako Bose, no začínajúci poslucháč by ich mal zaradiť do svojho užšieho výberu.

ZdrojPlantronics

Komentáre k článku