BiznisInfo – aplikácia, ktorá vám pomôže vyznať sa v legislatíve

ZDROJ | Združenie mladých podnikateľov Slovenska

Podnikatelia by mali poznať aktuálne platnú i pripravovanú legislatívu, no jej veľmi časté úpravy a komplikované znenie im to často komplikuje. Riešenie ponúka mobilná aplikácia BiznisInfo.

Cieľom aplikácie BiznisInfo je poskytnúť zrozumiteľný výklad posledných schválených a pripravovaných zákonov, ktoré nejakým spôsobom ovplyvňujú podnikateľov. Samotní podnikatelia, ale aj účtovníci, profesionáli alebo študenti tak môžu v aplikácii rýchlo získať prehľad o tom, ako sa v najbližších dňoch, týždňoch a mesiacoch zmenia podmienky pre podnikanie na našom území.

Pri prvom spustení, alebo aj dodatočne, môžete v aplikácii vyplniť váš podnikateľský profil. Následne môžete okrem čítania zákonov hlasovať v anketách, ktoré sa týkajú aktuálne najzávažnejších zmien v legislatíve. Používatelia aplikácie tak môžu vyjadriť, ako sa zmeny dotknú ich podnikania a aké výhody a nevýhody sa prenesú na ich zamestnancov.

Ak aplikácii povolíte zasielanie notifikácií, aplikácia vám bude zasielať Push notifikácie na legislatívne zmeny, ale aj na spustenie podporných programov. BiznisInfo tak môže podnikateľom pomôcť vyhnúť sa zbytočným pokutám, ale taktiež získať finančnú i nefinančnú podporu zo strany štátu.

Dôležité zákony si môžete uložiť medzi obľúbené, na čo ich následne môžete spätne vyhľadať cez filter. Filter vám zároveň umožní vyhľadať zákony podľa stavu prijatia, témy, obdobia alebo počtu dní do účinnosti zákona. Týmto spôsobom môžete odfiltrovať veľký počet zákonov, ktorý sa priamo nedotýka vášho podnikania alebo témy, o ktorú sa práve zaujímate.

Aplikáciu vytvorilo Združenie mladých podnikateľov Slovenska s finančnou podporou Nadácie Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky na rok 2018. Stiahnuť si ju môžete bezplatne pre iOS a Android. Vývojári aplikáciu priebežne vylepšujú, no už aj v aktuálnej verzii ide o skvelú pomôcku pre podnikateľov, ktorí sa chcú zorientovať v zhruba štyroch stovkách právnych zmien, ktoré Slovensko  prijme priemerne za jeden rok.

BiznisInfo92%

Veľkosť:
12 MB
Platforma:
iOS 9.0 alebo novší, Android 4.1 alebo novší
Cena:
0,00 €

BiznisInfo je šikovná aplikácia pre podnikateľov, ktorí sa vďaka nej môžu zorientovať v najnovšej a pripravovanej legislatíve.

Komentáre k článku