Bezpečnostná smart kamera od Netatmo teraz určite odradí každého zlodeja

ZDROJ | Netatmo

Aktualizovaný model vonkajšej bezpečnostnej kamery ostal takmer bez zmeny, ak nerátame zabudovanú 105 dB sirénu, ktorá má za úlohu odradiť každého narušiteľa.

Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren má 4 Mpx fotoaparát s rozlíšením 1 920 x 1 080 pixlov a zorným uhlom 100 °. LED dióda má výkon 12 W, IR nočné videnie pracuje až do vzdialenosti 15 metrov.

Spomínaná siréna sa dá aktivovať aj manuálne pomocou aplikácie Netatmo po notifikácii s výstrahou, že niekto (niečo) vstúpilo do vášho súkromného priestoru. Aby sa zabránilo falošným poplachom pri vstupe očakávaného hosťa, alebo člena rodiny, môžete si upozornenia spravovať cez spomínanú appku.

ZDROJ | Netatmo

Smart kamera ponúka podporu pre Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Home. Nasnímané video sa ukladá na microSD kartu (max. 32 GB), odkiaľ si ho môžete pozrieť, alebo stiahnuť napríklad do Dropboxu.

Pozrite siNetatmo Healthy Home Coach vie, čo doma dýchate!

O bezdrôtové spojenie sa stará už trochu zastaralé Wi-Fi 802.11 b/g /n (2,4 GHz). Kamera je kompatibilná so systémom Android od verzie 5.0 a iOS od verzie 10. Webová aplikácia je k dispozícii pre Chrome, Safari, Firefox a Internet Explorer.

ZDROJ | Netatmo

Kamera má rozmery 50 x 200 x 110 mm, je vyrobená z jedného kusu hliníkového krytu. Objektív chráni pevný plast, sklo zabraňuje UV žiareniu. Kamera je odolná voči poveternostným vplyvom (štandard HZO), jej pracovná teplota je v rozmedzí – 20 ° až 50 ° C. Napája sa 100 až 240 V.

Inteligentná bezpečnostná kamera sa začne predávať od 9. júna 2020 za 349,99 dolárov. K dispozícii je aj pôvodný model bez sirény, ten vás vyjde na 299,99 dolárov.

ZDROJ | Netatmo

ZdrojNetatmo

Komentáre k článku