Bezdrôtové slúchadlá Skullcandy nájdete pomocou technológie Tile

ZDROJ | Skullycandy

Spoločnosť Tile ponúka lokalizačné gadgety umožňujúce nájsť kľúče, tašky a iné „hnuteľnosti“, ktoré často zapatrošíme. V poslednej dobe sa mnohým z nás takto strácajú bezdrôtové slúchadlá. Výrobca Skullcandy použil sedliacky rozum a implementoval technológiu Tile do štyroch plne bezdrôtových modelov.

Mnohé slúchadlá viete aj dnes nájsť vďaka tomu, že generujú zvuk, podľa ktorého ich lokalizujete. Iné vám zase ukážu, kde boli naposledy spárované so smartfónom. Slúchadlá však musia byť aktívne, t. j. nie zavreté v nabíjacom puzdre. Ale ako ich nájdete, ak sú vypnuté, vybité, alebo odložené v puzdre?

Spoločnosť Skullycandy prichádza na pomoc. Do svojich slúchadiel zabudovala známu technológiu Tile, ktorú už využívajú značky Sennheiser či Bose, v plne bezdrôtových slúchadlách sa však objavuje po prvý raz.

ZDROJ | Skullycandy

Štyri modely bezdrôtových slúchadiel, ktoré prichádzajú do predaja, majú integrovanú technológiu Tile. Vďaka tomu s ich lokalizáciou a nájdením nebudete mať žiadne problémy. Ak sa nachádzajú blízko vás, aplikácia Tile vám to oznámi. Ak ich nenájde vo vašom okolí, ukáže vám posledné známe miesto. V prípade aktivácie režimu straty vám ostatné zariadenia Tile dajú vedieť, ak sa k nimi priblížia.

Tile hovorí, že až 90 % stratených zariadení sa našlo vďaka aktivovanému režimu Stratené v jeho aplikácii.

Slúchadlá sa dajú vyhľadávať aj keď sú v nabíjacom puzdre, každé slúchadlo funguje ako samostatné lokalizačné zariadenie a preto sa dajú nájsť aj vtedy, ak vám chýba len jedno z nich.

Pozrite siTile vás po novom upozorní, keď si niekde zabudnete vaše veci

Skullycandy Push Ultra

ZDROJ | Skullycandy

Tento model má tvarovateľné ušné háčiky pre maximálnu stabilitu a ponúka fyzické ovládanie na každom uchu. Vďaka certifikátu IP76 sú odolné voči potu a vode. Na jedno nabitie vydržia až 6 hodín, s dobitím v puzdre ďalších 34 hodín. Podporujú bezdrôtové nabíjanie. Ich frekvenčná odozva je 20 Hz až 20 kHz a hmotnosť 139,5 g. Predávajú sa za 99,99 $, na výber sú v žltej a čiernej farbe.

ZDROJ | Skullycandy

Skullycandy Indy Fuel

ZDROJ | Skullycandy

Tento model nemá fyzické, ale dotykové ovládanie. Slúchadlá Indy Fuel majú frekvenčnú odozvu 20 Hz až 20 kHz, 57 g, sú odolné voči potu a vode (IP55). Ponúkajú 6-hodinovú výdrž + ďalších 24 hodín s dobitím v puzdre, ktoré podporuje bezdrôtové nabíjanie. Predávajú sa v čiernej farbe za 99,99 $.

Skullcandy Indy Evo

ZDROJ | Skullycandy

Aj Indy Evo sú s dotykovým ovládaním, odolnosťou IP55, frekvenčnou odozvou 20 Hz až 20 kHz, 57 g hmotnosťou, 6 + 24 hodinovou výdržou. Puzdro nepodporuje bezdrôtové nabíjanie. Cena slúchadiel je 79,99 $, predávajú sa v čiernej, decentnej sivej a elegantnej mätovej farbe.

ZDROJ | Skullycandy

Skullycandy Sesh Evo

ZDROJ | Skullycandy

Posledný, najlacnejší, model ponúka odolnosť IP55, 6 + 18-hodinovú výdrž. Puzdro nepodporuje bezdrôtové nabíjanie. Frekvenčná odozva je rovnaká ako pri drahších modeloch (20 Hz až 20 kHz), hmotnosť majú 63,5 g. Skullycandy Sesh Evo sa predávajú za 59,99 $ v svetlomodrej, mätovej a čiernej farbe.

ZDROJ | Skullycandy

Čo poviete na tieto modely? Za pomerne výhodné ceny ponúkajú, aspoň na papieri, zaujímavé parametre, zvlášť ak si k nim prirátame možnosti, ktoré ponúka Tile. Mimochodom, keď si tieto slúchadlá hodíte do tašky, či kufra, viete si ho postrážiť napríklad pri ceste na dovolenku bez toho, aby ste museli kupovať samostatný lokalizačný prívesok.

ZDROJ | Skullycandy

ZdrojSkullcandy

Komentáre k článku