Beyerdynamic Xelento remote – nemecké slúchadlá pre nemecké peňaženky

ZDROJ | Xelento

Nemecký audio špecialista Beyerdynamic prichádza s novým radom drahých slúchadiel. Medzi ne patria aj štuplové slúchadlá Beyerdynamic Xelento remote.

RECENZIAbeyerdynamic DT 1990 PRO – profi slúchadlá so špičkovým zvukom

xelento-remote-headphones5
ZDROJ | Beyerdynamic

Slúchadlá sa môžu pochváliť svojou unikátnou Tesla technológiou, ktorá zabezpečuje kvalitný akustický rozsah. Slúchadlá sa ideálne hodia pre prehrávače s vysokým rozlíšením alebo smartfóny.

RECENZIABeyerdynamic Amiron home: kvalita za cenu nadpriemerného notebooku

Na kábli nájdete univerzálny ovládač, ktorým môžete okrem bežných funkcií aj odpovedať na telefonáty. Slúchadlá sa pripájajú cez 3,5 mm jack k väčšine zariadeniam.

xelento-remote-headphones2
ZDROJ | Beyerdynamic

 

Samotné káble slúchadiel sú postriebrené a doplnené o kevlar, takže ich môžete pokojne aj ohýbať. Koncovky sú navyše pozlátené, takže tu by tiež nemalo dôjsť k problémom s opotrebovaním.

Samotné štuple slúchadiel budú dostupné v 7 rozmeroch – od XS až do 3XL. Nechýbajú kvalitné basy a audio, ktoré zvyšuje frekvenčnú odozvu. Samotný rozsah frekvencie nebýva často taký rozsiahly pri bežných konzumných slúchadlách. Beyerdynamic Xelento remote majú rozsah na úrovni 8 Hz – 48 000 Hz.

xelento-remote-headphones3
ZDROJ | Beyerdynamic

Beyerdynamic sa chystá aj na svetovú výstavu CES 2017, ktorá začne už o necelé dva týždne. Asi najväčším lákadlom bude ručná výroba slúchadiel priamo v Nemecku.

Koľko si teda za túto nádheru pýtajú? Beyerdynamic Xelento remote majú cenu nastavenú na 999 eur. Dostupné by mali byť v priebehu februára 2017.

xelento-remote-headphones1
ZDROJ | Beyerdynamic

Zdrojbeyerdynamic

Komentáre k článku