Beyerdynamic Byron sú nové štuple pre každého

ZDROJ | Beyerdynamic

Spoločnosť Beyerdynamic predstavila sériu nových in-ear slúchadiel Beyerdynamic Byron, ktoré okrem kvalitnej reprodukcie chcú ponúknuť aj prijateľnú cenu pre všetkých používateľov, ktorí si radi doprajú hudbu zo svojich smartfónov.

RECENZIAbeyerdynamic DT 1990 PRO – profi slúchadlá so špičkovým zvukom

Beyerdynamic Byron 02
ZDROJ | Beyerdynamic

Základný model s jednoduchým názvom Beyerdynamic Byron sa bude predávať za 49 €, stredný model Byron BT vás bude stáť 99 € a najdrahší kúsok z novej trojice sa bude predávať za 199 €.

RECENZIABeyerdynamic Amiron home: kvalita za cenu nadpriemerného notebooku

Najlacnejšie slúchadlá Beyerdynamic Byron ponúknu in-ear dizajn a káblové pripojenie pomocou štandardného 3,5 mm konektoru. Frekvenčný rozsah, ktorým slúchadlá disponujú činí 10 Hz až 23 kHz.

Beyerdynamic Byron 05
ZDROJ | Beyerdynamic

Model Beyerdynamic Byron BT ponúkne bezdrôtové pripojenie pomocou Bluetooth 4.1 s kodekom aptX, pričom oba slúchadlá sú spojené káblom. Na ňom sa okrem mikrofónu nachádza aj ovládanie pre prepínanie skladieb.

Pozrite siBravo – slúchadlá s prvotriednou kvalitou

Nabíjanie batérie sa vykonáva pomocou micro USB konektora. Na jedno nabitie vydržia slúchadlá 7,5 hodiny prehrávania hudby a batéria sa na svoju plnú kapacitu nabije za 2 hodiny.

Beyerdynamic Byron 03
ZDROJ | Beyerdynamic

Prémiovým modelom z novej trojice sú slúchadlá Beyerdynamic Byron BTA, ktoré tiež ponúknu bezdrôtové pripojenie, avšak v tomto prípade pomocou Bluetooth 4.2. Ku kodeku aptX sa v ich prípade pridáva aj Apple AAC kodek.

Pozrite siFocal Utopia a Elear potešia každého audiofila

Okrem toho priamo v balení tohto modelu budúci majitelia nájdu aj rýchlonabíjaciu kolísku, ktorá integrovanú batériu nabije na plnú kapacitu za 90 minút. Okrem toho tento model ponúkne aj širší dynamický rozsah od 10 Hz do 25 kHz.

Beyerdynamic Byron 10
ZDROJ | Beyerdynamic

Beyerdynamic svoju trojicu noviniek verejnosti predstaví počas výstavy IFA 2016 v nemeckom Berlíne.

ZdrojBeyerdynamic

Komentáre k článku