BeoVision Eclipse – spolupráca profesionálov v podobe luxusnej televízie

LG a Bang & Olufsen sa spojili, aby nám predstavili jednu z najluxusnejších televízií na trhu. Privítajte 4K Ultra HD TV BeoVision Eclipse.

https://www.youtube.com/watch?v=SF3QyRgw8DQ

Jedná sa o luxusnú OLED TV, ktorá vznikla partnerstvom LG a B&O, ktoré bolo uzatvorené ešte minulý rok. Televízia ponúka prekrásny 4K Ultra HD obraz a samozrejme výkonný audio systém, ktorý sľubuje výkon 450 wattov. Ten sa bude šíriť cez 3-kanálový soundbar, ktorý je zaujímavo integrovaný do tela televízie.

ZDROJ | B&O

Pozrite siHP ENVY Curved AiO 34 s najväčším zakrivením displeja a zvukom Bang & Olufsen

Farbu a materiál reproduktora si môžete upraviť podľa vášho želania. Ak vlastníte BeoLab reproduktory, môžete televíziu rozšíriť o stereo audio systém, keďže reproduktory sa vzájomne s televíziou podporujú.

Soundbar podporuje internetové rádio a streamovanie hudby cez podporované služby. Čo sa týka obrazu, LG sľubuje kvalitu s prívlastkom HDR a s podporou technológie Dolby Vision. Zaujímavou časťou BeoVision Eclipse je motorček, ktorý je zabudovaný do stojana na televíziu. Ten umožňuje meniť pozíciu TV podľa vášho želania bez toho, aby ste sa jej dotkli.

ZDROJ | B&O

Pozrite siBang & Olufsen Beoplay P2 – netradičný reproduktor od profesionálov

Televízia samozrejme môže byť aj pripevnená na stenu, kde sa bude dať tiež ovládať jej poloha. Samotný ovládač BeoRemote One BT tak neslúži iba na prepínanie kanálov, ale aj na ovládanie pozície televízie.

Čo sa týka systému, BeoVision Eclipse disponuje operačným systémom webOS vo verzii 3.5. Ten umožňuje využívať služby ako napríklad Netflix, Deezer, YouTube, Spotify Connect, Chromecast či AirPlay. Nechýba však ani bežné streamovanie hudobného obsahu cez Bluetooth.

ZDROJ | B&O

Pozrite siLG predstavilo na ISE 2017 nové OLED panely

Beovision Eclipse TV bude dostupná v dvoch verziách a to už v priebehu septembra. Menšia 55″ televízia bude stáť 10 990 dolárov a väčšia 65″ bude stáť 15 990 dolárov.

ZDROJ | B&O

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2017 ďakujeme spoločnosti Samsung.

ZdrojBang & Olufsen

Komentáre k článku