Beoplay H95 – Bang & Olufsen oslavuje 95. výročie prémiovými slúchadlami

ZDROJ | Bang & Olufsen

Spoločnosť Bang & Olufsen pri príležitosti 95. výročia od svojho vzniku uvádza na trh nové bezdrôtové slúchadlá Beoplay H95 s detailne prepracovaným dizajnom, dlhou výdržou batérie a s aktívnym potláčaním okolitého hluku.

Bang & Olufsen postavil pri vývoji slúchadiel Beoplay H95 do popredia pred finálnu cenu prémiový dizajn a luxusné spracovanie, čoho dôkazom sú najmä náušníky vyrobené z jahňacej kože. Rovnakú prioritu však dostala aj kvalita zvuku. Tú majú zabezpečiť 40-milimetrové titánové meniče s neodýmovými magnetmi a proprietárnym zvukovým procesorom.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Už samotné kožené náušníky by mali zabezpečiť dostatočné pasívnu izoláciu od okolitého hluku. Bang & Olufsen k ním však pridáva aj aktívne potláčanie hluku (ANC) s nastaviteľnou a adaptívnou mierou prepúšťania zvukov z okolia.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Fanúšikovia kvalitného ozvučenia sa môžu tešiť na podporu kodekov ACC a aptXTM Adaptive, ktoré sa budú do slúchadiel prenášať cez štandard Bluetooth 5.1. Beoplay H95 tiež dostávajú celkom nové hliníkové prstence na oboch stranách. Prstenec na pravej strane slúži na úpravu hlasitosti, zatiaľ čo prstenec na ľavej strane upravuje mieru potláčania hluku, resp. priepustnosti zvukov.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Čerešničkou na torte tejto výbavy je zhruba 38-hodinová výdrž batérie, ktorú majú slúchadlá dosahovať dokonca aj pri neustálom aktívnom potláčaní hluku. V balení slúchadiel sa bude však pre každý prípad nachádzať aj zvukový kábel spolu s redukciou pre pripojenie slúchadiel k obrazovkám v lietadlách.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Bang & Olufsen si samozrejme nechá za takýto luxus riadne zaplatiť. Beoplay H95 dorazia do predaja 10. septembra s cenou 800 €. Dostupné budú v čiernej a bielej verzii.

ZdrojBang & Olufsen

Komentáre k článku