Bang & Olufsen Beoplay H5 – prvé bezdrôtové štuple z Dánska

ZDROJ | Beoplay

Dáni z elitnej audio firmy Bang & Olufsen sa opäť posnažili a prichádzajú na trh so svojim typom bezdrôtových elegantných slúchadiel. Budú niesť označenie Beoplay H5.

https://www.youtube.com/watch?v=8xpMwXpg2vI

Bezdrôtové slúchadlá sa stávajú čo raz častejším trendom. Všímajú si to aj veľké audio spoločnosti, ktoré samozrejme nechcú byť pozadu. Bang & Olufsen tak ide po stopách firem ako Bose či Philips.

Pozrite siBose SoundSport wireless – myslí sa aj na športovcov

Beoplay H5 4
ZDROJ | Beoplay

Slúchadlá Beoplay H5 zaujmú svojim nádherným čiernym dizajnom, ktorý spája čiernobiela šnúrka. Nechýba ani druhý typ spracovania, ktorý osloví opačné pohlavie – čierno-ružová.

O kvalitu zvuku sa starajú profesionáli na trhu, takže myslíme, že v tejto časti by nemalo dôjsť k zlyhaniu.

Beoplay H5 2
ZDROJ | Beoplay

K slúchadlám je dostupná aj konfiguračná aplikácia Beoplay app, kde si môžete nastaviť režim, v ktorom slúchadlá počúvate. Nachádza sa v nej aj špeciálny režim na tréning, alebo na relaxáciu.

K slúchadlám dostanete aj niekoľko druhov vymeniteľných štupľov. Nechýbajú ani špeciálne Comply Sport, ktoré zabraňujú aby pot a vlhkosť narušili chod slúchadiel.

Pozrite siNový Bang & Olufsen A1 v sebe spája kompaktnosť a plný zvuk

Beoplay H5 sú zároveň odolné voči pokropeniu vodou a proti prachu.

Zaujímavým doplnkom sú pridané magnety na oboch koncoch, ktoré keď spojíte, môžete Beoplay H5 nosiť pohodlne okolo krku. Máte tak istotu, že ich nestratíte.

Beoplay H5 5
ZDROJ | Beoplay

Pozrite siELWN Fit chcú byť slúchadlami, o ktorých sníva každý športovec

Magnetické spojenie zároveň zníži energiu a tak sa slúchadlá budú oveľa menej vybíjať. S Beoplay H5 môžete aj telefonovať a nechýba aktivácia hlasom.

Bezdrôtové prepojenie má na starosti, ako inak, Bluetooth verzia 4.2 s aptX a AAC kodekmi. Dve lítiové batérie v slúchadlách vydržia vraj okolo piatich hodín.

Pozrite siBang & Olufsen BeoPlay H7 – bez potláčania hluku, ale s lepšou výdržou

O nabíjanie sa bude starať magnetický adaptér, do ktorého len prichytíte slúchadlá a nemusíte sa o viac starať. Dĺžka nabíjania by nemala presiahnuť dve hodiny.

Beoplay H5 3
ZDROJ | Beoplay

Cena za túto novinku bude trochu premrštených 249 dolárov.

ZdrojBeoplay

Komentáre k článku