B&O Beoplay A2 Active – odolné vylepšenie na leto

ZDROJ | Beoplay

Spoločnosť Bang&Olufsen predstavila nový odolný reproduktor, ktorý je vylepšenou verziou staršej A2-ky.

bo-a2-active-2
ZDROJ | Beoplay

Čas, o akom ho hudobný profesionál ohlásil je trošku atypický a tešiť sa tak momentálne z neho môžu len ľudia z Austrálie či iných, južne položených krajín.

bo-a2-active
ZDROJ | Beoplay

To však nič nemení na fakte, že A2 Active je vylepšením svojho predchodcu, minimálne po konštrukčnej stránke. Reproduktor si po novom potykal s vodou aj prachom, výrobca však bližšie nepriblížil, o akú certifikáciu sa jedná.

Pozrite siHP ENVY AIO 27 – výkonný All-In-One aj s B&O reproduktormi

Ďalšou zmenou je prechod zo staršieho nabíjacieho portu DC na novší štandard v podobe USB-C. Nezmenila sa ale výdrž, takže aj na A2 Active si môžete vychutnávať hudbu až proklamovaných 24 hodín.

bo-a2-active-3
ZDROJ | Beoplay

Ak sa pozrieme bližšie na špecifikácie, nájdeme tu frekvenčný rozsah 55 Hz – 20,000 Hz aj výkon 60 W. Nezabudlo sa ani na dva samostatné basové reproduktory. A ak používateľovi hlasitosť stále nebude stačiť, môže spárovať ďalší reproduktor a vytvoriť tak silnejší zvuk.

Pozrite siJBL Reflect Aware C – slúchadlá potlačujúce okolitý hluk aj vďaka USB-C

Poteší tiež technológia True360, vďaka ktorej je novinka schopná hrať z oboch strán, a teda vytvára 360 stupňový zvuk.

A2 Active príde v dvoch farbách, a to čiernej a bielej. Cena sa ustálila na 400 dolároch, čo môže byť pre niekoho prehnane veľa, hlavne keď sa pozrieme na konkurenciu. Napríklad JBL Charge 3, ktorý ponúka certifikát IPX7, slušnú výdrž aj pekné podanie.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojBeoplay

Komentáre k článku