Belkin rozšíril svoje Thunderbolt 3 príslušenstvo o nový Dock Core

ZDROJ | Belkin

Známy výrobca kvalitného príslušenstva predstavil nový dock. Podporuje priechod energie z notebooku do ďalších zariadení, nie je preto potrebný ďalší samostatný napájací kábel.

ZDROJ | Belkin

Výrobca uvádza, že Dock Core je zameraný na tých, ktorí hľadajú rýchle prenosové rýchlosti a jednokáblové riešenie na pripojenie notebookov k perifériám.

Pozrite siBelkin predstavuje nabíjací dok pre iPhony Xs a Apple Watch

Thunderbolt 3 Dock Core je kompatibilný pre Windows aj macOS. Ponúka kompaktný tvar, ideálny pre použitie na stolných počítačoch spolu s prenosovými rýchlosťami 40 Gb/s, 60 W predradeným nabíjaním a podporou pre jeden 8K monitor alebo dva 4K monitory pri 60 Hz frekvencii.

ZDROJ | Belkin

K počítaču je prepojený cez pevný kábel Thunderbolt 3. V Dock Core sú k dispozícii porty s napájaním USB-C PD, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, Ethernet 1 Gb, vstupné a výstupné zvukové konektory, 1x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) a 1x USB-A 2.0.

ZDROJ | Belkin

Po pripojení k notebooku je Belkin Dock Core schopný napájať zapojené periférne zariadenia bez potreby samostatného napájacieho kábla. Prenosný počítač je možné nabíjať pripojením existujúceho zdroja napájania k portu USB-C PD na docku cez Thunderbolt 3.

ZDROJ | Belkin

Dock Core bude k dispozícii od júla 2020 na webstránke Belkin a v renomovaných e-shopoch. Cena docku je určená na 169,99 dolárov.

ZDROJ | Belkin

 

ZdrojBelkin

Komentáre k článku