Belkin predstavuje nabíjací dok pre iPhony Xs a Apple Watch

Pred rokom predstavila firma Apple svoju očakávanú novinku, nabíjaciu podložku AirPower. Tá mala umožniť bezdrôtové nabíjanie nových iPhonov 8, 8 Plus a X ale aj AirPodov s novým púzdrom. V piatok sa začali predávať už nové iPhony no o sľubovanej „novinke“ nie je ani chýru.

To, že Apple nepredstavila AirPower je strata predovšetkým pre samotnú firmu. Používatelia si majú z čoho vyberať aj bez nej. Ani spoločnosť Belkin nechce ostať pozadu a do svojej ponuky pridala nový nabíjací dok Boost Up, ktorý je určený pre všetky telefóny s podporou bezdrôtového nabíjania.

recenziaApple iPhone XS – konečne mu nič nechýba

Svojim dizajnom však bezdrôtová nabíjačka oslovuje práve majiteľov iPhonov, ktoré túto podporu majú. Ide teda o minuloročné a súčasné modely (iPhone 8, 8 Plus, X, Xs, Xs Max a Xr), nechýba tu ale ani miesto na nabíjanie všetkých typov hodiniek Apple Watch, ktoré v staršom modeli Boost Up nie je.

Pozrite siMajitelia MacBookov pozor! Hyper ohlásil nové rozbočovače s USB-C

Belkin Boost Up sľubuje okrem čistého dizajnu 7,5-wattový výkon s podporou nabíjania Qi, ktoré pracuje až do hrúbky 3 mm, 5 W / 1 A nabíjanie pre Apple Watch a 1 A nabíjanie cez konektor USB-A pre všetky ostatné zariadenia. Používateľ si tak môže napríklad naraz nabiť telefón, hodinky a iPad. Celé zariadenie sa pripája do elektrickej siete jediným káblom, čo môže prispieť k obľúbenosti aj na dovolenkách.

Pozrite siTAKIESO MousePad+ – podložka a bezdrôtová nabíjačka v jednom

Nabíjací dok Boost Up sa začne predávať až v decembri za nie príliš ľudových 160 dolárov, kúpiť sa bude dať aj v samotnej sieti Apple Store.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojEngadget

Komentáre k článku