Beddi – multifunkčný budík

Beddi vás môže zobudiť buď rádiom alebo vašou obľúbenou hudbou na Spotify, rôznymi svetelnými a zvukovými efektmi, napr. zvukmi dažďa, oceánu atď. Vo vnútri Beddi sú totižto zabudované 3W Bluetooth reproduktory. Dokáže nabíjať aj vaše mobilné telefóny prostredníctvom USB nabíjacích portov. Môžete tam uložiť akýkoľvek typ mobilného telefónu. Beddi taktiež ráta aj s možnosťou, že na vašom mobilnom telefóne nosíte ochranný kryt. Preto Beddi ponúka priestor široký okolo 17 mm. Môže vám ponúknuť takisto aj správy o stave počasia a cestnej premávky na vami určenom mieste. Pomocou Beddi môžete taktiež spravovať aj iné zariadenia – napr. svetelné zdroje, kávovar atď. Podľa vášho priania sa spustia napr. ráno v čase vášho ranného vstávania.

https://www.youtube.com/watch?v=FvWbSNAX8GQ

Beddi systém ovládate pomocou aplikácie, ktorá je bezplatne dostupná pre Android aj iOS. Rozmery produktu sú 130 x 220 x 54 mm. Hmotnosť produktu je okolo 400 gramov. Beddi je kompatibilný s iPhone 5+ alebo Android 4.4+.

beddi_01

Ak chcete byť majiteľom produktu Beddi, môžete kampaň podporiť na Kickstarter. Najnižšou sumou, ktorou môžete prispieť je okolo 75 dolárov, v prepočte približne 66 €.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku